خریداران Halo 5 collector’s edition می توانند کد دیجیتالی بازی را با نسخه فیزیکی آن تعویض کنند

۲۷ تیر ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۰

استدیو 343 تایید کرد که امکان تعویض کد دیجیتالی بسته Halo 5 collector’s edition  با نسخه فیزیکی بازی، وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Halo 5 collector’s edition شامل موارد فیزیکی ارزش مندی، مانند مجسمه شخصیت های Master Chief و Spartan Locke، یک مجسمه Guardian فلزی، بسته بندی مخصوص، یک SteelBook و … می باشد که به خوبی قیمت 250 دلاری آن را توجیه می کند. در این میان، تنها جای یک چیز خالی است و آن هم نسخه فیزیکی عنوان Halo 5: GUARDIANS می باشد. استدیو 343، سازندگان بازی، و مایکروسافت تصمیم گرفته اند که به جای نسخه فیزیکی بازی، کد دیجیتالی بازی را داخل جعبه قرار دهند. حداقل می توان بیان کرد، نقشه اصلیشان این بود.

در خبری که امروز در سایت Halo Waypoint قرار گرفته بود، به این نکته اشاره شده بود که استدیو 343، به بازیکنان حق انتخاب می دهد و اگر طرفداران دوست داشته باشند می توانند به جای کد دیجیتالی موجود در نسخه  Halo 5 collector’s edition نسخه فیزیکی بازی را دریافت کنند.

سازنده بیان کرد:

امروز، ما خوشنودیم که اعلام کنیم برای افرادی که علاقه مند به تهیه نسخه فیزیکی بازی هستند، این شرایط را فراهم کرده ایم که کد دیجیتالی خود را با نسخه فیزیکی بازی بدون پرداخت هیچ  هزینه اضافی، تعویض کنند. زمانی که به لانچ بازی نزدیک شویم، جزییات این موضوع را به شما اطلاع خواهیم داد. ما دوست داریم باز هم به خاطر باز خوردتان از شما تشکر کنیم.

استدیو 343 مدت کوتاهی پس از مراسم E3 2015، اعلام کرده بود که نسخه limited collector’s edition عنوان Halo 5 در تاریخ 20 اکتبر (سه شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۴) عرضه خواهد شد که درست یک هفته، قبل از تاریخ انتشار نسخه استاندارد بازی می باشد. قرار دادن کد دیجیتالی بازی در نسخه ویژه به این خاطر بود که خربداران، فرصت pre-load کردن بازی را داشته باشند تا همه چیز در روز لانچ آماده باشد. اما بازخوردهای منفی طرفداران، باعث شد سازنده قابلیت تعویض کد دیجیتالی با نسخه فیزیکی بازی را نیز، فراهم کند.

 Halo 5: Guardians اکتبر امسال برای کنسول نسل هشتمی Xbox One منتشر خواهد شد. در ادامه تصویری از نسخه limited collector’s edition را برای شما  قرار داده ایم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید