Uncharted: The Nathan Drake Collection درجه سختی تازه ای به سری اضافه می کند

۲۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶

طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده، Uncharted: The Nathan Drake Collection قرار است یک درجه سختی جدید به این سری اضافه کند و همچنین ویژگی motion control، از بازی حذف خواهد شد. با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید، عنوان Uncharted: Drake’s fortune توانسته بود به خوبی، از ویژگی های کنترلر کنسول PS3 استفاده کند. به عنوان مثال بازیکنان با استفاده از کنترلر، می توانستند از بین درختان عبور کرده یا نارجک پرتاب کنند.

اما در نسخه ریمستر این عنوان که بخشی از Uncharted: The Nathan Drake Collection محسوب شده و قرار است در پاییز امسال منتشر شود، ویژگی Motion Control یا به طور کامل حذف خواهد شد یا اینکه استفاده از آن به صورت انتخابی خواهد بود.

بنابراین دیگر نیازی نخواهد بود که برای پرتاب یک نارنجک یا عبور از میان تنه درختان، کنترلر را به اطراف حرکت دهید. با وجود اینکه بازیکن، همچنان می تواند برای پرتاب کردن نارنجک، این قابلیت را فعال کند سازنده استفاده از این ویژگی را برای حرکت بین تنه درختان، غیر فعال کرده است.

به علاوه Blueprint، سازنده نسخه های ریمستر شده سری، یک درجه سختی تازه را نیز به هر سه قسمت موجود در کالکشن افزوده است. اگرچه، توضیحات زیادی پیرامون این درجه سختی داده نشده است اما به نظر می رسد این حالت تازه چالش زیادی را برای بازیکن در بر خواهد داشت.

Uncharted: The Nathan Drake Collection شامل سه نسخه اول سری می باشد. هر سه قسمت با رزولوشن ۱۰۸۰p و در ۶۰ فریم بر ثانیه، اجرا خواهند شد. تلاش هایی برای بهبود نورپردازی بازی، بالابردن کیفیت بافت ها و همچنین افزایش کیفیت شخصیت ها صورت گرفته است. همانطور که قبلا اشاره شده است، بخش چند نفره از قسمت دوم و سوم حذف شده است اما خریداران این کالکشن می توانند بتای بخش چند نفره Uncharted 4 را تجربه کنند.

Uncharted: The Nathan Drake Collection هفت اکتبر (چهارشنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۴) در منطقه آمریکای شمالی و نهم اکتبر در اروپا منتشر خواهد شد. همچنین یک دموی قابل بازی از این کالکشن، تابستان امسال عرضه می شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید