در Goat Simulator از جت پک استفاده کنید!

۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۰

چندین ساعت پیش استودیوهای Double Eleven و Coffee Stain در بلاگ پلی استیشن اعلام کردند که قرار است عنوان سرگرم کننده شبیه ساز بز(Goat Simulator) برای پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 در تاریخ 11 اوت سال جاری منتشر شود و اطلاعات بیشتری در مورد این نسخه جدید کنسولی منتشر شده است که می‌توانید در ادامه مطلب آن هارا مشاهده بفرمایید.

این بازی به شما این امکان را می‌دهد تا با بزتان به وسیله هلیکوپتر، جت پک و گلایدر پرواز کنید و همچنین بز شما لحظات تفریحی فراوانی را با خراب و نابود کردن وسایل مختلف و فرار کردن و سالم ماندن از دست انفجار ها و خطرات مختلف، برای شما ایجاد می‌کند. قرار است بز شما کمی با سر به شکم و سر و صورت دیگران حمله کند که این یک کار معمول برای بزها می‌باشد! این بز درون بازی می‌تواند میان هوا و زمین حرکات و حقه های جالب بزند و شما می‌توانید با دوستانتان به تجربه آنلاین این بازی بپردازید.

Goat Simulator یک co-op دو نفره در پلی استیشن 3 و co-op چهار نفره در پلی استیشن 4 فراهم آورده است و سازندگان این ایده را داده اند که شاید این بازی بر روی پروژه مورفیس نیز قابل اجرا باشد که خود به تنهایی یک تجربه عالی به حساب می‌آید.

Mark South در این مورد نوشته است:

بز واقعیت مجازی با “تجربه بز واقعیت مجازی شبیه سازی شده” اعتبار دارد که نیازی به کلاهخود و یا چیز دیگری ندارد. هر چند این پروژه به طور کامل آماده نشده است و هنوز قصد داریم تا بخشی از بازی را که به یک هدست نیاز ندارد طراحی کرده و بسازیم، پس اکنون می‌توانید از تجربه بز واقعیت مجازی شبیه سازی شده لذت ببرید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید