سازنده Dead Island 2 در مورد قطع رابطه اش با Deep Silver توضیح می‌دهد

۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۴

امروز صبح طی خبری که منتشر کردیم متوجه شدید که استودیو YAGER، سازنده Dead Island 2، رابطه خود را با Deep Silver، دیگر سازنده این بازی، قطع کرده است و قرار است Deep Silver به تنهایی به ساخت این عنوان بپردازد. این کمپانی در آوریل 2015 نیز انتشار این عنوان را تا سال 2016 میلادی به عقب انداخت. جدای از این حرف ها امروز استودیوی YAGER به شرح و تفصیل دلیل جدا شدنش از پروژه پرداخته است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

امروز آقای Timo Ullmann، مدیر عامل استودیوی YAGER، در صفحه رسمی فیسبوک این کمپانی نوشت:

تیم ما در YAGER کاملا به تعهداتش در زمینه تولید بازی هایی در سطح کیفی AAA پایبند است. ما همیشه رابطه ای نزدیک با ناشران و کمپانی های بین‌المللی و معروف داشتیم و در زمان مشابه یک استودیوی مستقل باقی مانده ایم. تیم ما از بهترین مغزهای خلاق و متخصصان تکنولوژی تشکیل شده است که همگی یک مشخصه مشترک دارند. این تیم با شور اشتیاق فراوان در حال کار بودند تا Dead Island 2 را به مرحله ای جدید و بالاتر در کیفیت برسانند.

بهرحال YAGER و Deep Silver دیدهای متفاوت و مربوط به خودشان را دارند که باعث از بین رفتن هماهنگی کار شده بود و باعث شد چنین تصمیمی گرفته شود و دو تیم از هم جدا شوند. ما در حال حاضر تمام تمرکز خودمان را بر روی عنوان Dreadnought گذاشته ایم و همراه استودیو Six Foot، سازنده همکار، و Grey Box، ناشر این عنوان، در حال کار بر روی آن می‌باشیم. اطلاعات بیشتر به زودی منتشر خواهد شد ولی تمام چیزی که در حال حاضر می‌توانم در مورد این بازی بگویم این است که Gamescom پیش رو، یک رویداد فوق‌العاده برای Dreadnought خواهد بود.

آقای Ullmann در مورد تفاوت های دیدگاهی که با Deep Silver داشته اند صحبت خاصی نکرد و در این باره توضیح نداد، ما نیز قصد نداریم در مورد این قضایا به حدس و گمانه زنی بپردازیم. درحال حاضر بهتر است منتظر بمانیم تا تمام موضوعات روشن شده و اطلاعات بیشتری از هر دو کمپانی منتشر شود.

این استودیو ابراز امیدواری کرد که Dead Island 2 یک تجربه عالی برای بازیبازان و طرفداران این سری به ارمغان خواهد آورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید