15 نکته ای که باید در مورد Asssassin’s Creed Syndicate بدانید

۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰

به رسم هر ساله، قرار است در پاییز امسال نسخه جدیدی از سری Assassin’s Creed منتشر شود و تا به حال، چندین تریلر مختلف از بخش های مختلف بازی به نمایش درآمده است. از این رو در زیر به بررسی 15 نکته ای که باید در مورد جدیدترین نسخه این سری که با نام Syndicate شناخته می‌شود، می‌پردازیم…

—————————————————————

Assassin’s Creed Syndicate

نام بازی: Assassin’s Creed Syndicate

سازنده: Ubisoft Quebec و چند استودیو دیگر مربوط به Ubisoft

ناشر: Ubisoft

پلتفرم: PC، PS4 و Xbox One

سبک: اکشن ادونچر، مخفی کاری

تاریخ انتشار: 23 اکتبر 2015 (1 آبان 1394)

—————————————————————

 1. این بازی بزرگ تر و عالی تر است

در مورد Assassin’s Creed Unity هر چیزی هم که بگویید، مطمئناً این موضوع را که بازسازی پاریس در دوران انقلاب فرانسه بسیار گیرا و مؤثر بود، قبول دارید. در پشت باگ های این بازی، دنیایی بسیار غنی و پر از جزییات پر زرق و برق قرار داشت. لندن در Syndicate، حتی از این عنوان هم پرجزییات تر است. لندن در این بازی باوجود توان بالای امپراتوری بریتانیا و قدرت بالای صنعتی آن، در واقع مرکز جهان است و همین‌طور نیز به نظر می‌رسد. در Syndicate، ساختمان ها بزرگ تر، خیابان ها شلوغ تر و مسائل مختلف، جزئی تر و پیچیده تر از چیزی هستند که در دوران انقلاب فرانسه وجود داشت. دنیا در تقابل میان ثروتمندان و فقرا، دنیای جدید و دنیا قدیم، قرار دارد و Syndicate اساسین ها را درست در قلب و بطن این ماجرا قرار می‌دهد.

 1. حضور دوقلوها

برای اولین بار در این سری، قرار است Assassin’s Creed Syndicate دو شخصیت قابل بازی داشته باشد؛ Jacob Frye و Evie Frye. این دو خواهر و برادر دوقلو، از حومه شهر لندن برای اولین بار به داخل این شهر می‌آیند و قرار است اثر خود را بر وقایع جهان بگذارند. احتمالاً شما نمی‌توانید آزادانه بین این دو شخصیت جابه‌جا شوید (Switch کنید) زیرا هر کدام از آن ها خصوصیات و توانایی های مخصوص خود را دارند که هر کدام در بخش های خاصی از بازی بدرد می‌خورد. DNA مشترک آن ها، به عنوان یک عامل مهم در قابل بازی بودن هر دوی آن ها شمرده شده است و از این رو باید انتظار اختلالاتی را در Animus در بخش های بین این دو شخصیت داشته باشیم.

به نظر می رسد مبارزات بازی بسیار شلوغ خواهد بود

 1. آن ها به دنیا آمده اند تا بد باشند

یکی از چیزهایی که در مورد این نسخه وجود دارد و با شنیدن آن خوشحال شدیم، این است که این دو شخصیت اشخاص تازه واردی در انجمن اساسین ها نیستند بلکه در آن رشد کرده اند. آن ها می‌دانند که چگونه اساسین باشند و راه استفاده از وسایلشان را بلدند. علاوه بر این، گرایش آن ها به جنگ و جدل و درگیری، نشأت گرفته از طرفداری و تعلق‌خاطر آن ها به فرقه اساسین ها و عشق آن ها به کارشان است، نه انتقام گرفتن و یک احساس درونی. سری Assassin’s Creed در زمانی که آزادی عمل زیادی در آن باشد و شخصیت اصلی از توانایی ها و تجهیزاتش استفاده کند، در بهترین حالت خود قرار خواهد داشت. به نظر می‌رسد که Jacob علاقه دارد که از محیط اطرافش و مبارزه ها لذت ببرد و بازی در نقش او لذت‌بخش خواهد بود. به نظر می‌رسد که Jacob یکی از متفاوت ترین اساسین هایی خواهد بود که تا به حال دیده ایم، اساسینی که وقتی از کارش لذت می‌برد و در حالی که با لهجه غلیظ لندنی حرف می‌زند، کلاه استوانه ای روی سرش را برمی‌دارد و یک باشلق (Hood) بر سر خود می‌گذارد.

 1. دزدی بزرگ کالسکه (Grand Theft Carriage)

یکی از موارد اضافه شده به Syndicate که گستردگی بازی را بیش تر کرده است، کالسکه ها به عنوان یک وسیله قابل راندن و دزدیدن هستند. این موضوع، کمی از حسِّ خیابان های San Andreas را به خیابان های سنگفرش لندن می‌آورد. البته این موضوع به معنی سفر های زمینی سریع تر نیز هست زیرا شما می‌توانید به داخل یک کالسکه بپرید و با شلاق زدن به حیوان، مسیر خود را در میان خیابان ها طی کنید. کالسکه ها و وسایل حمل و نقل از وسایل نقلیه مدل بالا و سر بسته تا کالسکه های بازِ تجاری و ارزان قیمت را شامل می‌شوند. این وسایل برای جنبه های مخفی کاری نظیر مخفی شدن در آن ها نیز استفاده می‌شوند و به شما یک سنگر خوب و متحرک می‌دهند تا در شرایط خطرناک به سرعت فرار کنید. مسئله دیگر نیز این است که حضور این وسایل باعث عریض تر شدن خیابان ها شده است و شما به وسایل اساسینی جدیدی نیاز خواهید داشت.

وسایل نقلیه نظیر کالسکه، نقش اساسی در گیم پلی بازی خواهند داشت

 1. شما شوالیه تاریکیِ لندن هستید

اضافه شدن Grappling Hook که به عنوان زیپ-لاین هم عمل می‌کند، انتخاب های جالبی را به شما می‌دهد تا انتخاب کنید که به چه صورت می‌خواهید در شهر حرکت کنید. این وسیله بالارفتن و صعود شما از ساختمان ها را سرعت می‌بخشد و به شما در بالارفتن از ساختمان های بسیار بلند و رسیدن به قله ی آن ها با چالاکی و سرعت، کمک می‌کند. از همه مهم تر این است که این وسیله می‌تواند برای ایجاد زیپ-لاین، بین دو ساحتمان استفاده شود تا از این خیابان ها که نسبت به نسخ گذشته سری عریض تر هستند، عبور کنید و می‌تواند بین فضاهایی نوعی پل ایجاد کند که امکان جا به جایی بین آن ها در یک حرکت در عناوین گذشته سری، غیرممکن بود. البته این موضوع ممکن است کمی از لذت بالارفتن از دیوار ها که در نسخ گذشته وجود داشت، بکاهد. مطمئن نیستیم ولی به نظر می‌رسد که این مورد، یکی از اضافات ضروری است.

 1. مبارزات برای همیشه تغییر کرده اند

یکی دیگر از تغییرات منطقی بازی با توجه به زمان و مکان و محیط وقوع بازی که تأثیر شگرفی بر تجربه سنتی و عادی سری Assassin’s Creed گذاشته است، مربوط به سلاح هاست. در این دوره زمانی، راه رفتن با سلاح هایی که به کمربند خود بسته اید، کار چندان جالب و مطلوبی نیست. شمشیر، تبر، کمان زنبورکی (Crossbow) و رایفل اساساً کنار گذاشته شده اند و سلاح های مخفی رونق یافته اند که می‌تواند برای انجمن اساسین ها، فوق العاده باشد. تا به حال سلاح هایی نظیرِ شمشیر مخفی شده در عصا، خنجرهای مخفی اساسین ها (Hidden Blade)، هفت تیر (Revolver) و پنجه بوکس به عنوان سلاح های اصلی شما در این نبرد مشخص شده اند. البته سلاح های جدید به معنی شیوه های جدید مبارزه نیز هست.

 1. مبارزات بازی متحول شده اند

ما تا به حال اندکی تکامل را در مبارزات در Assassin’s Creed Unity مشاهده کرده ایم که سعی داشت نوعی فوریت و سرعت را به مبارزات بازی ببخشد و از طرفی بر چالش آن نیز بیفزاید و باعث برخورد های تاکتیکی تر با دشمنان بشود. بدون شمشیر های سنگینی که ممکن بود به طور عادی حمل کنید، تمرکز اصلی _حداقل زمانی که در نقش Jacob بازی می‌کنید_ بر روی سریع و چابک و تهاجمی بودن قرار می‌گیرد. بازی تا حدودی به سمت تفسیر گای ریچی (کارگردان سینما) از شرلوک هولمز متمایل می‌شود و از این رو کار های مربوط به مشت زدن، بوکس و پاتک زدن بخشی از مبارزات بازی خواهد بود که در آن، کار دشمن با یک چاقوی کوچک و یا تفنگ تمام می‌شود.

مبارزه با مشت یکی از بخش های مهم سیستم مبارزات بازی خواهد بود

 1. دوره زمانی بازی، دوره بیداری سیاسی انگلستان است

بازی در سال 1868 اتفاق می‌افتد، زمانی که مقارن با انتشار کتاب سرمایه (Das Kapital) اثر کارل مارکس است و این زمانی است که کارل مارکس و فردریک انگلس هر دو در لندن زندگی می‌کرده اند. به همین دلیل موردی نظیر حقوق طبقه کارگر، آزادی بیان و درآمد عادلانه از موارد مهم بوده اند و اختلاف زیادی بین طبقه فقیر و ثروتمند، به خصوص در جایی نظیر لندن، وجود دارد. Jacob و Evie پا در این وضعیت وخیم می‌گذارند و بلافاصله با کارگران فقیر همراه می‌شوند. نام بازی که Syndicate (به معنی اتحادیه) است، می‌تواند اشاره به اتحاد کارگران با یکدیگر داشته باشد و نشان دهنده اهمیت یکپارچگی، برادری و اوضاع اقتصادی مردم در این دوره است.

 1. و حکومت انگلستان در تعادل است

یکی دیگر از تغییرات مهم که البته مربوط به انگلستان است، به گسترش حق روی مربوط است که به افراد بیش تری امکان حق رأی داد که البته نزدیک 50 سال بعد از تاریخ بازی امکان حق رأی عمومی و 10 سال بعد از آن امکان حق رأی زنان اضافه شد. در سال وقوع بازی 3 نخست وزیر در انگلستان وجود داشتند که اولین آن ها به دلیل بیماری و دومی به دلیل شکست در انتخابات کنار زده شدند و از این رو انتظار می‌رود که Benjamin Disraeli و William Gladstone در Syndicate حضور داشته باشند.

 1. شهرک ها شهر را تقسیم بندی کرده اند

هفت تمپلار برای اداره هفت شهرک؛ لندن به این شکل تقسیم بندی شده است و شما باید نفوذ اساسین ها را در آن افزایش دهید تا کنترل خیابان ها را از دست تمپلار ها بگیرید. هر شهرک نقاط قابل توجه و مردم محلی منحصر به فرد خودش را دارد که بعضی ها ثروتمندتر و بعضی فقیرترند و هر کدام شکل متفاوتی از تهدید تمپلارها را نشان می‌دهند که این تهدید باید از بین برود. Bloody Nora اولین رئیس تمپلارهاست که تا به حال مشخص شده است و چالشی که او در مقابل شما قرار می‌دهد، یک شبکه بزرگ جنایت است که باید شکست داده شوند تا حاضر به وفاداری به شما بشوند.

 1. پلیس متفاوت عمل خواهد کرد

یکی از المان ها و عناصر پویا و داینامیک Syndicate، سیستمی است که شما در بعضی مکان ها توانایی انجام کارهایی را دارید و در بعضی نه. برای توضیح بیش تر، مثلاً منطقه Westminster را در نظر بگیرید. این بخش مرکز اصلی پایتخت انگلستان است و به همین دلیل به خوبی با پلیس از آن محافظت می‌شود و مبارزه و کشتن مردم برای شما مشکل زیادی به وجود می‌آورد ولی رفتن به خیابان های پشتی که پلیس در آن ها گشت نمی‌زند، آزادی عمل زیادی به شما می‌دهد. برعکس این بخش، مکان هایی مانند Whitechapel وجود دارند که پر از جرم و جنایت هستند.

 1. چهره های تاریخی در این بازی حضور دارند

در کنار افراد مانند کارل مارکس و فردریک انگلس که بعضی از مکتب های فلسفی را در این دوره پایه گذاری کردند، در سال 1868 چهره های تاریخی خوب دیگری نیز برای حضور در بازی قرار دارند. چارلز داروین (زیست شناس معروف) و چارلز دیکنز (نویسنده معروف) که البته چند سال بعد از وقایع این بازی می‌میرد، تا به حال برای مأموریت های DLC بازی که از طریق پیش خرید در دسترس شما قرار می‌گیرد، تأیید شده اند ولی به نظر می‌رسد که نقش عمیق تری در کل بازی ایفا می‌کنند. همچنین زمان بازی، چند سال بعد از جنگ داخلی آمریکا است و می‌شود انتظار حضور یا اشاره به چهره هایی از این دوره را نیز داشت. این دوره که پر از نویسنده، متفکر و فعالان در زمینه های مختلف است، دوره ی تاریخی غنی ای برای جست‌وجو به دنبال داستان های مختلف است.

سمت راست: چارلز داروین | سمت چپ: چارلز دیکنز

 1. بخش مخفی کاری روان تر است

برگردیم به گیم پلی بازی؛ بخش مخفی کاریِ این عنوان توسط تیم Ubisoft، روان تر و “نرم تر” توصیف شده است. مثلاً کنار گذاشته شدن سیستم جدید سنگر که در Unity معرفی شد را می‌توان یکی از پیشرفت های مستقیم نسبت به نسخه قبلی دانست. به جای این ما یک سیستم سنگرگیری روان تر در این عنوان داریم و شما می‌توانید به جای قفل کردن تصویر بر روی کاور و سنگر، به راحتی بین آن ها جا به جا شوید. البته هنوز هم مانند نسخه قبلی، یک دکمه برای ورود به حالت مخفی کاری وجود دارد و می‌توان انتظار داشت که موارد طنزی از بازی درباره ی این‌که وقتی Jacob باشلقش را در این حالت بر سر می‌گذارد، کلاهش کجا می‌رود، ساخته شود!

 1. شهر سلاح شماست

متأسفانه این عبارت، به طرز وحشتناکی عبارتی پر استفاده در بازی های مختلف است ولی مثلاً سیستم از پا در آوردن دشمنان با استفاده از محیط (Environmental Takedown) یکی از موارد بسیار خوشایند و مورد انتظاری است که قرار است در Assassin’s Creed Syndicate به بازی اضافه شود. می‌شود از چاقوهای پرتابی برای انداختن اشیای سنگینی که از سقف انبار ها و مغازه ها آویزان هستند بر سر دشمنان استفاده کرد. اشیای زمینی نظیر این‌که امکان تعامل با آن ها وجود داشته باشد نیز حضور دارند. با این حال، این سیستم چیزی پویاتر و داینامیک تر از یک سری انیمیشن از پیش برنامه ریزی شده است.

لندن؛ شهری صنعتی و پر از دود در زیر پای شماست

 1. ممکن است بتوانید به زیرِ زمین هم بروید

زمان وقوع Assassin’s Creed Syndicate، زمان مناسبی برای این است که شما را به بخش ابتدایی چیزی ببرند که بعداً تبدیل به شبکه زیرزمینی لندن خواهد شد. عملیات ساخت یک سیستم زیرزمینی از سال 1863 شروع شد و برای عبور قطار هایی در حال ساخت بود که با استفاده از موتور بخار و به همراه بار های چوبی، از Paddington به Farringdon می‌رفتند، و در سال 1868 نیز یک خط زیرزمینی جدید از South Kensington به Westminster احداث شد. چقدر جالب خواهد بود که بتوانید در نسخه اولیه این شبکه عظیم به گشت‌وگذار بپردازید.

Assassin’s Creed Syndicate | این مطلب با توجه به مجله Games TM نوشته شده است

3
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • !!IM-JOKER گفت:

  بازیه خوبی باید از اب در بیاد

  0
  0
 • کاملا مثل روز روشنه یکی از بدترین عناوین سال هست دقیقا مثل چندتا نسخه آخر

  0
  0
 • برام فرق نداره خوب بشه یا بد، از نظر همیشه یدون استثنا عالی بوده و هست ، فن این بازی ام Smile

  0
  0
 • shayan00445 گفت:

  ببخشید کسی از فروشگاه G games خرید کرده اگه محصولاتش خوبه بهم بگه میخوام خردید کنم خیلی ممنون میشم

  ببخشید بابت اسپم

  0
  0
 • ps 4 ever گفت:

  سلام دوستان چند وقته نظر ندادم! البته مطالب رو دنبال میکردم.
  من یونیتی رو بازی کردم باگ و افت فریم زیاد داشت ولی زیاد بازی بدی نبود و گرافیک خوبی هم داشت فقط یه موضوع آزارم میده: “رنگ های مرده” نمیدونم منظورم رو متوجه میشید یا نه؟! رنگ بندی بازی همش حالت تیره و کسل کننده داشت و کیفیت رنگ درختا و ساختمونا اصلا خوب نبود!! بعضی جاها بازی کاملا زرد میشد بعضی وقتا هم کاملا تیره!!
  ولی اساسین بلک فلگ و 3 اصلا اینطور نبود و رنگ ها واقعی تر و جلوه ی بهتری داشتن مثلا بلک فلگ درختای سبز و آسمون آبی و… واقعا قشنگ و طبیعی بود ولی یونیتی افتضاح!!!
  الآن سندیکیت هم اینطوری بنظر میرسه و تم سیاهی داره! شخصیتش هم که مثل چارلی چاپلین شده Laugh ROTFL
  و قراره آخرین اساسین باشه و این اصلا پایان خوبی نیست!!
  میخوام نظر شما رو هم بدونم مخصوصا راجب اون قضیه رنگ بندی! Smile

  0
  0
  • MR.Easter Egg گفت:

   ((ps 4 ever)) جان لطف کنید بهم بگید که رو کنسول یا pc روی کدومشون تجربه کردید و اگر pc مشخصات سخت افزاری تون رو بگید…
   منتها باز من دقیقاً ((نمیدونم)) ولی در اکثر مواقع اصطلاح ((رنگ های مرده )) زمانی اتفاق میفته که قدرت سخت افزاری بالا نباشه بازم میگم من دقیقاً نمیدونم شاید اشتباه میگم ولی اگه دوستان میدونند بگن…
   ولی اگر روی کنسول تجربه کرده باشید من به دوستان گل پیشنهاد میدم ایرادات گرافیک فنی نگیرند به غیر از ((انحصاری ها)) چون تنها زمانی میشه ایرادات فنی از گرافیک گرفت که روی یک سخت افزار قدرتمند تجربه کرده باشیداون هم نسخه بدون مشکل یا نسخه اورجینال …
   موفق باشید

   0
   0
   • ps 4 ever گفت:

    من رو ps4 بازی کردم!
    شما اگه عکسای بازی رو هم نگاه کنید دقیقا همینه! دوما چرا توخونه ها رنگ ها خوب بود مثلا فرش ها قرمز بودن و کلا همه چی خوب بود ولی بیرون اینطور نیست! و کلا بعضی جاها حتی بازی یه تم سفیدی به خودش میگیره و بعضی جاها زرد!
    در ضمن ps4 کنسول قدرتمندیه و با pc های دوبرابر قیمت خودش میتونه رقابت کنه و با pc های غول اختلافاتی داره اما نه انقدر و فقط جزئیات و کیفیت بافت ها و… ولی بعید میدونم مشکلاز کنسول یا سیستم باشه و این مشکل برای واچ داگز هم بعضی وقتا که به برگ درختا نگاه میکردم پیش میومد و تیره میش! کلا بازیای یوبی این مشکلو دارن و این یکی شدید تر!
    دوستانی که ps4 دارن شما هم این مشکلو دارید؟ اینجوری گفتی یکم نگران شدم!

    0
    0
    • MR.Easter Egg گفت:

     نه دوست عزیز من نخواستم که قدرت کنسول رو زیر سوال ببرم…
     منتها چون تجربه این عناوینی که گفتید نداشتم برای همین خوب نتونستم درک کنم باز شما که تجربه دارید پس حتماً همینطوره که شما میگید

     0
     0
    • 0157 گفت:

     ps4 میتونه با pc های دو برابر قیمت خودش رقابت کنه Hypnotized Hypnotized

     0
     0
    • sasanpshanj گفت:

     اقای ps4 everیه سوال این داستان هک ps4توی توپخونه که باید یه اکانت جدید بسازی درسته بعدذکنسولو می خری یکو سیصد که صد نومن مال ۱۰تا بازی میشه?
     اگه اینه من که ۲۰۰ تونم پول بازی ندارم راحت میرم ۱۰ تومن برای هر بازی میدم

     0
     0
     • ps 4 ever گفت:

      من این همه درباره بازی توضیح دادم اونوقت شما فقط این یه تیکشو گرفتی؟!
      من ترجیح میدم بازی رو 200 تومن بگیرم ولی ارور windows stopped working رو نبینم! اوکی؟
      در ضمن من فقط یه بازی برای ps4 دارم و همینو با تقریبا ده تومن اختلاف تعویض میکنم و نیازی نیست برای هر بازی 200 بدم دوما بازی ها رو میشه فروخت!
      کلا نمیدونم بعضیا مشکلشون با کنسول چیه؟! من نمیخوام بحث راه بندازم ولی مثل اینکه بحث دوست دارید!
      منم برای برتری کنسول نسبت به pc دلیل زیاد دارم ولی بحث سر این بازیه! کنسول هم وسیله ایه برای کسانی که هدفشون اینه که واقعا گیم بازی کنن!

      0
      0
      • 0157 گفت:

       اگه نمیخوای بحث راه بندازی دیگه اون حرفو جایی نزن Wink اون stopped working هم بیشتر یا به خاطر کرک یا ویندوز بسیار داغونه اگرم بخوان واقعا گیم بازی کنن رو 30فریم بازی نمیکنن میرن با pc رو 1080P و 60فریم بازی میکنن که خیلی لذت بخش تره
       چند وقت پیش یه کنسول باز اومده بود میگفت 60فریم با 30فریم فرقی نداره Neutral 1080 هم با 4k فرقی نداره Grin البته ماله خیلی وقت پیشه فکر کنم الان اخراج شده Grin

       0
       0
      • دوست عزیز ps 4ever پی اس فور میتونه با یک pc دو برابر قیمت خودش رقبت کنه این چه حرفی عزیز من ps4 الان ریجن یک 1 حدود 1/5 حالا دوبرابرش میشه 3 میلیون شما با این پول میتونی یک کیس خیلی قویتر از ps4 ببندی سی پی یو Intel Core i5-4460 حدود 600 هزار کارت گرافیک Zotac GTX 970 4GB حدود 1 میلیون و 200 هزار رم 8 گیگ 250 هزار پاور Green GP700A-HP حدود 300 هزار تومن مادربرد GIGABYTE H97-D3H حدود 400 تومن کیس و هادر هم 300 تومن از ps4 هم واقعا این کیس قویتره همه ی بازی ها هم روی الترا و 60 فریم میتونی بازی کنی و لذت ببری

       0
       0
      • sasanpshanj گفت:

       من که مثل تو پولمو از سر راه نیاوردم که فقطم یه بازی بخرم شاید برعکس تو بخوام پولمو واسه دانشگاه و خیلی چیزای مهم تر خرج کنم اوکی؟دوزاریت افتادps 4ever؟

       0
       0
      • Dad of War گفت:

       خودم نیمه pc gamer نیمه کنسول بازم ولی با همچین بحث هایی داری فقط ps4رو خراب میکنی شما هر چی بگی کنسول خوبه کسی نمیگه باشه پس من pc رو ول کنم برم سراغ کنسول یا برعکسش

       0
       0
  • iliya 360 گفت:

   اخرین اساسین؟؟؟
   من که چشم اب نمیخوره یوبی سافت تا اساسین1000000 رو نسازه ول کنه Smug
   من روزیو میبینم که به نوهام بگم اخی یه روزی ما هم همین اساسینی که شما بازی میکنی رو بازی میکردیم
   اونمقعا یه اتزیو بود یه دنیا

   0
   0
 • اقا یه سوال این اخرین اساسین کریده؟

  0
  0
 • هر چقدرم این بازی تکراری باشه بودنش بهتر از نبودنشه! مثلا یکی از سوم شخصهای تاپه!
  اونایی هم که میگن بازی فلانه فلانه خو عزیزم بازی نکن واسا دو سال بشه بعد یه نسخه بخر واست جذابیت داشته باشه!
  همه اینایی که میگن باید یوبی به بازی استراحت بده ..میشه بپرسم چه چیزی یوبی تو این دو سال دقیقا میخواد به بازی اضافه کنه که تا الان نکرده؟
  مشکل شما با باگ نیست! مشکل شما اینه که کلا میگید عنوان ac خز شده! خب هر سال از لیست بازیهاتون حذفش کنید مگه مجبورتون کردن… بازی نکن!
  واسه من خز نشده!!! مگه کال او دیوتی هسته ی بازیش تغییر کرده؟ اینم همونه! گیم پلی نمیتونه تغییر کنه..داستانم که خوبه..نمیدونم مشکل بعضیها چیه واقعا! بعضیها تابع جمعن هر چی اکثریت میگه اونام همونو میگن! عجیبه واقعا!

  0
  0
  • sasanpshanj گفت:

   دوست عزیز اینا حرف حساب سرشون نمیشه من که فن اساسینم از بس حرفای منفی دوستان رو شنیدم احساس می کنم که عجب جاهلایی میان این بازیو میکوبن
   یکی نیست بگه اخه این جدیده هنوز اومده که باگ یونیتیو (که خودتونم حتما ندید)ریط میدید به بازی ندیده

   0
   0
   • gamer14 گفت:

    به نظر من که تقریبا یک گیمر حرفه ایم آساسین کرید یونیتی خیلی خیلی عالی است و باگ های خیلی کمش نمیتونه تاثیری روی گیم بگذاره. چون گرافیک و داستان و گیم پلی یونیتی : خیلی عالیه خیلی ها میگن که نسخه های قبلی بهتر بودن آیا نسخه های قبلی اصلا ایرادی نداشتن؟؟؟؟؟؟ Teeth Teeth هرکی موفقه لایک کنه Yes Yes Yes اونایی که مخالفن کلاهشون رو قاضی کنن و یونیتی رو با نسخه های دیگر مقایسه کنن .. لطفا اونایی که بازی نکردن از رو نظر های دیگه قضاوت نکنن Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking

    0
    0
  • AC.Syndicate گفت:

   حرف دلمو زدی
   بذار متای بالای سیندیکت بیاد فقط میخوام ببینم بازم این افراد حرفی برای گفتن دارند

   0
   0
   • Dr.Snake گفت:

    داش اگه متاش بالای 85 شد من میرم سرمو کچل میکنم!! Neutral

    0
    0
    • master_hate گفت:

     شما که میگی خوشت نمیاد بازی نکن…
     همه با این بازی خاطره ی خوش دارن و هیچ کس به قصد تخریب نمیگه فقط ناراحته که بازی تا این حد پسرفت کرده
     اساسینز نسبت به بازی های دیگه خیلی بهتره ولی نسبت به اوایل اساسینز چی…
     جان من یکم منطقی بحرفید

     0
     0
    • ezioassassin گفت:

     سرحرفت میمونی؟! Evil Grin تازه 85متای بالایی نیست عایا؟!
     دوستان من خودم قبول دارم که یونیتی باگ داشت!ولی چرااینقدرکوبیدینش؟!بتمن هم باگ داشت!من قبول دارم بتمن شاهکاره اصلاهم قصدتوهین به این بازی هم ندارم واصلاهم دوست ندارم الان فنای بتمن بیان وبحث راه بیفته!ولی شماچرابتمن نکوبیدین؟!acبهترین سری کل عمرم بوده!راستی اینایی که سیندیکیت هنوزنیومده دارن میکوبنش فازشون چیه؟!

     0
     0
    • ONLY_PS4 گفت:

     از همین الان برو کچل کن
     یونیتی که میگید باگ داشت با افت فریم متاش 90 شد Razz Razz

     0
     0
     • Dr.Snake گفت:

      Only PS4
      داداش یه ب
      سری به سایت متاکتریک بزن بد نیست یونیتی متاش 70 شد..!!به جز نسخه دوم این بازی دیگه همشون متاشون زیره 89 هست این نسخه جدید هم چنگی به دل نمیزنه گیم اسپات رو که فراموش نکردی؟!!

      0
      0
      • Dr.Snake گفت:

       T.M
       حالا که میبینی متاش تو چند نسخه اخیر کمه میگی متا ملاک نیست..!!خیلی ها هستند که از رو متا بازی میخرند و نظر منتقد ها براشون مهمه!

       0
       0
      • AMIR_PC گفت:

       اگه یه بازی متاش خوب بشه، متا ملاکه و …
       اگه متاش بد باشه، متا مهم نیست…..
       اگه سایتی نظیر گیم اسپات که از سن خیلی از ماها بیشتر هست فقط سایتش، نمره ی کم بده به یبازی گیم اسپات خ.ره Neutral ( نکته ی قابل توجهیه ) و همین موضوع هم برعکس…
       حالا نمیدونم به ساز کی برقص.یم Neutral

       0
       0
      • Dr.Snake گفت:

       Amir PC
       دقیقا زدی تو خال!! از نظر من متا و نظر منتقد ها مهمه!

       0
       0
      • T.M گفت:

       من متاشو از قبل هم میدونستم و حتی نقد های برخی از سایت ها هم حفظم!
       من نمیدونم کی این حرفو زده ولی به عقیده ی من اصلا متا ملاک نیس!!
       اگه واقعا دوست دارید بدونید استدلالم واسه این حرف چیه بگید تا من بگم چون زیاد حال نوشتن ندارم!!!
       بعدشم اساسین کرید یه بازی سالیانه هست و توقع متای بالا ازش یه توقع بیخوده!!

       0
       0
      • Dr.Snake گفت:

       T.M
       حالا شما بفرمایید استدلات شما چیه؟

       0
       0
      • T.M گفت:

       صبحم بیداری؟؟!!!
       بزا ساعت ۳ از مدرسه میام میگم

       0
       0
      • Dr.Snake گفت:

       T.M
       من مثله جغد همیشه بیدارمGrin تابستون هم مدرسه میری؟!

       0
       0
      • T.M گفت:

       اره تابستون بخاطره کنکور مدرسه دارم!!!
       حالا استدلال:

       0
       0
      • T.M گفت:

       من واسه حرفم چنتا دلیل دارم!!
       اول این که بازی سلیقه ای هست و دلیل نمیشه چون ما بازی رو دوست نداریم یا متاش کم شده بازیه بدیه!!!
       مثلا ممکنه یه کسی بره بازیه ویچر رو طبق متا بخره ولی از سبک RPG خوشش نیاد در اون صورت پشیمون میشه که خریده بازی رو!!
       یا مثلا هرکی متای بازی کرایسیس ۳ رو ببینه طبق متا فکر میکنه این بازی قشنگی نیس در صورتی که اگه اون شخص از سبک اول شخص و علمی تخیلی خوشش بیاد عاشق این بازی میشه!!!
       یا یه مثال خیلی دقیق تر یه نفر میره اساسین کرید ۳ رو بازی میکنه که متاش حدود ۸ شده، حالا وقتی اساسین کرید بلک فلگ میاد که متاش حدود ۸.۹ شده اون شخص فکر میکنه با بازی قشنگ تری طرفه در صورتی که ممکنه اون از سبک کشتی سواری خوشش نیاد و از اون بازی متنفر بشه در صورتی که متاش با لا تر از نسخه قبلی شده!!!
       خب این دلیل اول نشون میده که بازی ها بیشتر سلیقه ای هستند و پایین تر بودن متا یا این که خیلیا از یه بازی خوششون نمیاد دلیل بد بودن اون بازی نیس!!!
       دلیل دوم استفاده از سلیقه شخصی یا پارتی بازی در امتیاز دادن و نقد بازی هاست که من این مثال هارو از گیم اسپات میزنم:
       اولا اگه دقت کرده باشین همیشه برخی از سایت ها به برخی از سبک ها امتیاز های بالا تر یا پایین تر میدن!!
       مثلا سایت گیم اسپات معمولا به بازی های سبک RPG امتیاز بالا تری میده!!
       بگذریم حالا میخوام امتیازات دو بازی دراگون ایج و ویچر رو مقایسه کنم!
       اگه شما نکات منفی بازی رو بخونید متوجه میشید که هر دو یک نکته منفی شبیه هم دارن:
       ویچر: وجود برخی از باگ ها و مشکلات در سیستم حرکتی!
       دراگون: وجود برخی از باگ ها در شهر فلان(اسم شهرش یادم نیس)
       هر کسی این رو بخونه حدس میزنه که امتیازات این دو بازی باید شبیه هم باشه یا اختلافشون کم باشه در صورتی که به دراگون ایج امتیاز ۹۰ و به ویچر امتیاز ۱۰۰ داده یعنی ۱۰ امتیاز اختلاف!!
       من نمیخوام بگم دراگون ایج به قشنگیه ویچره من دارم امتیاز رو با نقد مقایسه میکنم وگر نه معلومه که ویچر قویتره!!
       این نشون دهنده ی اینه که زیاد نقد ها دقیق نیستن !!
       یا یه مثال بسیار جالب که نشون دهنده ی به کار بردن صلیقه در نقد ها و امتیازاته!!
       من میخوام اساسین کرید بلک فلگ رو با بتمن ارخام ناین مقایسه کنم:
       طبق نقد ماشین سواری در بتمنزو نکات ضعیف و منفی بازی اورده شده و از تکرار مکرر آن اونم تازه فقط در اوایل بازی نقد شده و باعث کم شدن امتیاز بتمن شده!
       خودمون میدونیم که ماشین سواری جزو گیم پلی ریشه ای و اصلی بازی های بتمن نیس!!
       حالا اساسین، در این بازی کشتی سواری نه تنها جزو نکات منفی بازی نشده بلکه جزو نکات مثبت شده و باعث بالا رفتن متای بازی شده در حالی که به جرئت میتونم بگم کشتی سواری در این بازی بیش از ۵۰ درصد بازی رو تشکیل میده در حالی که کشتی سواری جزو گیم پلی اصلی سری اساسین نیس!!!!
       حالا خودتون مقایسه کنید.؟؟!!
       این مثال نشون میده که برخی از نقد ها بسیار سلیقه ای هستند و این باز هم ثابت میکنه که خوب بودن یا بد بودن یه بازی کاملا سلیقه ای است!
       من نمیخوام بگم کشتی یا ماشین سواری خوبه یا بد یا متا اصلا هیچ اهمیتی نداره بلکه به نظر من متا رو باید به عنوان یه وسیله برای انتخاب بازی مورد علاقه سلیقه خودمون استفاده کرد.
       حالا چطوری!!!؟؟؟؟
       اول باید سبک مورد علاقه ی خودتون رو اولویت بندی کنید.
       مثلا یه نفر:
       عاشق سبک سوم شخص
       از سبک اول شخص بدش نمیاد
       و از سبک استرا تژیک متنفره
       حالا این شخص میخواد یه بازی بخره.
       بعد از این که فهمید سبک بازیش چیه میاد سراغ متا:
       اگه بازی سبکی باشه که ازش متنفر باشه حتی اگه اون بازی ۱۰۰ گرفته باشه از اون بازی خوشش نمیاد.
       حالا اگه اون بازی اول شخص باشه نسبت به تجربه خودش یه مرز واسه خودش تعیین میکنه مثلا اگه متاش بالای ۸ بشه این احتمال رو میده که از بازی خوشش بیاد یا پایین تر باشه متاش برعکس.
       حالا اگه بازیش سوم شخص یعنی سبک مورد علاقش باشه فقط کافیه بره ببینه متای قبولی رو گرفته یا نه که به نظر من متای قبولی نمره ی بالای ۷ هست.(چون معمولا منتقدانی هستند که به این بازی ها ۱۰ هم دادن پس اگه صلیقه ی من هم مثل اونا باشه منم عاشق بازی میشم) که اونم باز باید هرکس نسبت به صلیقش نمره ی قبولی خودشو تئین کنه!!!
       همه این هارو گفتم که بتونیم از متا استفاده ی درست بکنیم و ازش برای کل اندازی که ،،این متاش بالا تر شده یا این متاش پایین تر شده،، استفاده نکنیم و همیشه به نقد ها متکی نباشیم!!!

       0
       0
      • iliya 360 گفت:

       T.m خیلی با متنت حال کردم
       منم عاشق این سری بودم ولی چون رو ایکس باکس سیصدو شصت میزنم بلک فلگش اخرین قسمتی بود که زدم و تا حد زیادی این حالمو گرفتم
       من اهل شهر گردیم برای همین سری اتزیو خیلی بم حال داد و از کشتی سواری اساسینا متنفرم
       یه دلیلی که اینو دوس دارمم همینه چون احتمالا کشتی سواری نداره

       0
       0
  • kahmad1000 گفت:

   دوست عزیز الآن شما از داستان فعلی این بازی راضی هستی؟؟
   اگه تمام نسخه های داستانی این سری رو دنبال کرده باشی و داری میگی “داستانش خوبه” پس از اون دسته افرادی هستی که فقد بلدن یه بازی رو تموم کنن و دیگه هیچی بجز گیم پلی براشون مهم نیست.
   آخرِ سه که دیدیم Desmond سرِ یه انتخاب غلط مُرد؛تویه بلک فلگ منتظر بودیم که یا معجزه بشه Desmond زنده شه و یا Subject 18 بیاد که آخرش هیچی هم معلوم نشد؛تویه یونیتی از باگ هاش بگذریم یک بار شخصی که معلوم نبود کیه از رویه انیموس بلند شد، اونم بی حرکت موند و فقط دو نفر داشتند باهاش حرف میزدند.
   اونوقت شما به این داستان میگید خوب؟ Really Angry
   حالا هم که syndicate داره میاد از بلک فلگ که امیدم رو ناامید کرد فقط به این خاطر دارم این سری رو بازی میکنم که شاید یوبیسافت داستانش رو دوباره از این وضع در بیاره البته وقتی خالق این سری رو از شرکتشون اخراج میکنن انتظار بیشتری نمیشه داشت Cry Cry
   قصد توهین نداشتم اما این حرفی که شما میزنی اصلاً با عقل جور در نمیاد.

   0
   0
   • داستان رو باید بر اساس نوع بازی بسنجی!
    داستان واسه یه بازی ای که هرساله منتشر میشه قابل قبوله! بلک فلگ هم نمره خوبی آورده بود ولی حرف شما هم درسته! بالاخره وقتی محیط بازی از عصر دزدان دریایی میپره به انقلاب فرانسه بعد میاد تو لندن انتظار نداشته باش داستان کاملا با عقل جور در بیاد! هدف یوبی هم در هر شماره همینه..که بازیهای ac با هم متفاوت باشن نه اینکه یه داستان کاملا وابسته به هم داشته باشن!
    در ضمن خالق این سری کارش ایده بود..دلیل نداره ایده پرداز در طراحی مراحل و بخش فنی دخالت کنه..بعدشم اینا یه تیمن اگه خالق بره زیردستهای اون خالق ایده پرداز هنوز تو شرکت هستن!

    0
    0
   • iliya 360 گفت:

    داداش دزمند خیلی خفن بود بعد از مرگش نمیدونن کیو بیارن که طرفدارا کم نشن هر وقت میایم تو زمان حال اول شخص میزنه

    0
    0
 • faraji گفت:

  فکر میکنم این بازی از گیم پلی چیزی کم نداشته باشهخداکنه داستانشم خوب باشه

  0
  0
 • shenmue گفت:

  امیدوارم بالای 20 فریم اجرا شود.

  0
  0
 • Dr.tech گفت:

  این سری اصل شکوفای این فرانچایز بزرگ هست بعد از unity همچین عنوانی دور از انتظار نبود چون واقعا unity به افتضاح بزرگ بود و بابد درست میشد امیدوارم این عنوان خوب باشه و مثل نسخه های قبل ازunity بتونه نمره های خوبی بگیره،
  من که خودم عاشق این سری هستم

  0
  0
  • MOHAMMAD گفت:

   دوست عزیز خودت تا حالا یونیتی رو بازی کردی که میگی افتضاح بود.این که یه عده تخریب چی میان میگن یونیتی فلان و فیسانه شما که نباید مثل طوطی بیای همه رو اینجا بگی.اتفاقا اغلب قریب به همه کسانی که یونیتی بازی کردن میگن با اون چند تا آپدیت که باگ ها رو تقریبا از بین برد بازی یه،شاهکار بود.
   متاش هم به خاطر این پایین بود که منتقدا اون آپدیت ها رو در نظر نمیگیرن(البته متاش اونقدرا هم پایین نبود) Grin

   0
   0
 • این سری بازی به شک بزرگی احتیاج داره که امیدوارم تو این قسمت شاهدش باشیم.

  0
  0
 • آقا نگا اساسین بازی نیست که هرکسی بخواد درکش کنه، ممکنه یکی یه نسخه دو نسخه سه نسخه بازی کنه بگه به به و از در و دیوار بالا بره و از مبارزات لذت ببره ،اما هیچیی از داستان نفهمه، این میشه از همون کسایی که میان میگن تکراری شده و فلان و بیسار . اما یکی میفهمه چی به چیه، میفهمه این قضیه peace of eaden ها چیه، میفهمه این شخصیت ها چقدر خوب تو نقششون هستن، و از گیم پلی هم لذت میبره، بازی واسه این آدما تکراری نمیشه، من اگه صدتا اساسین دیگه هم بیاد باید تموم کنم و تا آخرش به تک تک حرفای داخل بازی گوش کنم چون حسی که این بازی بهم میده هیچ بازی دیگه ای نمیده.

  0
  0
 • Tomny گفت:

  امیدوارم این نسخه بتونه افتضاح های سری های گذشته رو جبران کنه، بعد این همه سال بتونیم خاطره ی خوشی از این بازی داشته باشیم هم از نظر گیم پلی هم داستان و هم گرافیک، به نظر من روزنه ی امیدی هس

  0
  0
 • Tomny گفت:

  البته نمیگم که همه ی نسخه های تولید شده بد بودن، منظورم بعد از revelations

  0
  0
 • BeHrooZ_80 گفت:

  قبل این که بازی ac unity(که 3 سال روش کار کردن) بیاد این چیزا رو میگفتن ولی اخرش زیاد جالب نشد
  حالا باید ببینیم چه آینده ای در انتظار این بازیه
  به نظر من بازی خوبی از آب در میاد چون سیستم مبارزات تغییر کرده و از اون حالت کسل کننده و آسون بیرون اومده

  0
  0
 • mr.mirnezhad گفت:

  GTC……….
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ……
  حتما حتما حتما حتما حتما حتما میخرمش……
  این از اون بازیهاییه که فکر اورجینال خریدنش افتاده تو سرم………………
  Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes

  0
  0
 • abolika گفت:

  دقت کردین هرکی میخواد از این سری ایراد بگیره اکثرا میاد میگه از بعد رولیشن بازی بد شد و من سمتش نرفتم ولی 2 مین بعد میاد راجب باگا یونیتی نظر میده
  داداش من تکلیف مارو روشن کن اگر دیگه سمت بازی نرفتی په براچی میای نظر الکی میدی؟؟!
  اگرم بازی میکنی چرا میای راجبش بد میگی اگه بده بازی نکن از بعد همون 3 میتونستی ولش کنی اما حالا که بازی میکنی یعنی هرسال منتظر نسخه جدیدشی

  0
  0