گیفت کارت
گیفت کارت

رونمایی از کاور مجله الکترونیکی گیمفا | منتظر هشتمین نسخه باشید!

۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۳

بله! شک ندارم که با خواندن تیتر، ناخودآگاه اقدام به کلیک بر روی ادامه ی مطلب کرده اید! اما کمی شکیبا باشید. بالاخره بعد از وقفه ای یک ماهه و پشت سر گذاشتن چالش های گوناگون، شماره ای دیگر از مجله ی گیمفا را برای شما دوستان عزیز آماده نموده ایم. کاربران محترم می توانند در ادامه نسخه ی پیش نمایش کاور هشتمین شماره از سری مجلات گیمفا را مشاهده نمایند و نظر خود را در خصوص آن با ما در میان بگذارند.

با انتشار ویژه نامه ی نوروزی به دلایلی اعم از “همخوانی با امتحانات خرداد ماه” و “شروع نمایشگاه E3 2015” نتوانستیم مجله ی الکترونیکی دیگری داشته باشیم که این موضوع مهم موجب ایجاد حرف و حدیث های زیادی گشت. همان طور که در ابتدا بیان کردم تنها مشغله ی بالا مانع کار ما بود و هیچ موضوع دیگری دخیل نبود.

حال بعد از تلاش های بی وقفه طراح و اعضای تحریریه توانستیم بی سر و صدا و دور از حاشیه به تولید هشتمین شماره از مجله ی الکترونیکی گیمفا برای علاقمندان بپردازیم.

ناگفته نماند که کاور دارای اسپویل های مقالاتی نیز می باشد! اگر می خواهید مقالات موجود در مجله برای شما فاش نشود به جزئیات پایین جلد توجه نفرمایید.

برای بارگذاری سریع تر از حجم و کیفیت تصویر کاسته شده است. بر روی تصویر کلیک کنید

تا به الان بیش از ۸۰% مجله طراحی شده و امید می رود ظرف چند روز آینده تمام و کمال تکمیل شود. شما علاقمندان به مجله ی الکترونیکی می توانید در آخر ماه جاری مجله ی گیمفا را به صورت رایگان دانلود نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید