SDCC 2015: بازی های بزرگی از مارول در راه کنسول های خانگی| سال بعد منتظر ابرقهرمان ها باشید

۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۰۴:۳۱

امروز در کامیک کان سن دیگو 2015، کمپانی مارول یک پنل در اختیار داشت تا آخرین محصولات خود را در معرض نمایش بگذارد و بازی های مارول نیز جزو این محصولات بودند. اکثر بازی‌ها؛ نظیر Marvel Puzzle Quest ،Contest of Champions و Future Fight مخصوص گوشی های هوشمند طراحی شده اند ولی در مورد بازی های بزرگ مخصوص کنسول های خانگی قدرتمند چطور؟ مارول گفته است که بازی های بیشتری در راه هستند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در پاسخ به سوال یکی از طرفداران که می‌خواست بداند که آیا کمپانی مارول به دنبال یک شریک تجاری برای ساخت و توسعه بازی های مخصوص کنسول ها می‌باشد یا خیر، آقای Mike Jones، تهیه کننده کمپانی مارول، توضیح داد که در واقع آن ها در حال کار بر روی این موضوع می‌باشند و دنبال یک کمپانی برای همکاری در زمینه ساخت بازی های کنسولی هستند.

سخنان ایشان در این زمینه را می‌خوانید:

ما بر روی اینکه استراتژی و برنامه های ما در زمینه کنسول های بازی در آینده چه خواهد بود، تمرکز بسیار زیادی کرده ایم. بازی های کنسولی نیازمند کار و زمان بیشتری می‌باشند تا تولید شوند و به همین دلیل است که ما در حال حاضر در این زمینه کند پیش می‌رویم.

وی افزود:

ما بر روی کیفیت کار، نوع سازنده بازی و ساده گرایی تمرکز کرده ایم و این ها فعلا استراتژی کلی شرکت می‌باشد. لازم به ذکر است که در سال آینده تعداد بسیار بیشتری بازی معرفی خواهیم کرد.

همچنین ایشان یاد آوری کردند که در ابتدای سال جاری کمپانی مارول با کمپانی بازی سازی Telltale Games قرارداد همکاری بستند تا بر روی یک پروژه معرفی نشده کار کنند و قرار است اطلاعات بیشتری از این عنوان و این همکاری منتشر شود ولی آقای Jones اظهار کردند که این تنها چیزی نیست که کمپانی مارول در حال کار بر روی آن می‌باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید