SDCC 2015: شخصیت Ken با ظاهری متفاوت به Street Fighter V اضافه شد

۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۵

شخصیت Ken هم بالاخره به دیگر شخصیت های بازی Street Fighter V پیوست. البته این بار باید او را با ظاهری متفاوت از همیشه دنبال کنید. این خبر به صورت رسمی توسط شرکت Capcom در جریان نمایشگاه Comic-Con 2015 اعلام شد. همچنین ویدیویی هم از Ken منتشر شد که شما می توانید با مراجعه به ادامه ی مطلب، آن را مشاهده کنید.

طراحی جدید Ken، او را کاملاً از Ryu متفاوت کرده است. این تغییرات باعث شده است که Ken مجموعه ای از توانایی های جدیدی را کسب کند. این توانایی های جدید شامل سریع تر شدن حرکات وحملات از راه دور می باشد. همچنین چهره ی Ken هم کاملاً تفاوت کرده است و کمی خشن تر شده است.

قابلیت V-Skills به او اجازه خواهد داد که کمبو های ویژه ای را اجرا کند. شما از پایین می توانید جزییات قابلیت ها V-Skills و V-Trigger را مطالعه کنید.

V-Skill:گام سریع

Ken با سرعت به سمت دشمنش حرکت می کند و در یک لحظه خود را به دشمنش نزدیک می کند. همچنین در انتهای این حرکت می تواند ضربه ای هم به دشمنش وارد کند.

V-Trigger: حمله ی آتشین

Ken با این حرکت می تواند در زمان کوتاهی شعله های آتش را به بدن دشمنش انتقال دهد. این قدرت با افزایش تعداد ضربات Ken به دشمنانش، بهبهود می یابد که حتی به او اجازه اجرای کمبو هایی قوی تر را هم خواهد داد.

تا کنون شخصیت های Ryu، Chun-Li، Charlie Nash، M. Bison، Cammy، Birdie و به تازگی Ken به صورت رسمی برای بازی تایید شده اند. دیروز هم شایعه اضافه شدن 4 شخصیت جدید منتشر شد.

بازی Street Fighter V در سال 2016 فقط برای پلتفرم های PS4 و PC عرضه خواهد شد.

در پایین می توانید تریلر منتشر شده از Ken را مشاهده کنید. در این ویدیو می توانید تغییرات شخصیت Ken  را ببینید.

[jwplayer mediaid=”242131″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید