SDCC2015: یک عنوان Gears of War: Ultimate Edition رایگان همراه با Xbox one هدیه بگیرید

۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۰۵:۳۴

در پنل عنوان Gears of War: Ultimate Edition در رویداد کامیک کان شهر سن دیگو، Rod Fergusson، رییس استودیو Coalition،یک موضوع بسیار جالب توجه را اعلام کرد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

پس از تاریخ عرضه بازی، 25 اوت سال جاری، مدل اصلی کنسول اکس باکس وان همراه با یک نسخه رایگان Gears of War: Ultimate Edition عرضه می‌شود که خبر بسیار خوبی برای طرفداران این بازی می‌باشد که قصد دارند یک کنسول اکس باکس وان بخرند چون می‌توانند تا آن زمان صبر کنند تا یک نسخه رایگان از بازی مورد علاقه اشان را دریافت کنند. Gears of War یکی از بازی های قدیمی می‌باشد که برند اکس باکس را تعریف کرد و سری بازی های Gears of War یکی از سری هایی بوده است که به عنوان اعتبار اکس باکس شناخته شده است و این نسخه رایگان Gears of War: Ultimate Edition همراه یک اکس باکس وان حتما موضوع عالی خواهد بود.

در حال حاضر این نسخه از کنسول برای پیش خرید با قیمت 349 دلار موجود می‌باشد و در داخل بسته یک بازی Gears of War: Ultimate Edition رایگان و دسترسی به بتای عنوان Gears of War 4 می‌باشد. در زیر می‌توانید تصاویر مربوط به آن را مشاهده بفرمایید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید