تصاویر جدیدی از Sniper : Ghost Warrior 3 منتشر شد

۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۰

بعد از نمایشگاه E3 2015، هیچ گونه اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی Sniper: Ghost Warrior 3 منتشر نشده بود؛ اما چند ساعت پیش، بر روی صفحه ی توییتر رسمی بازی مذکور، تعدادی تصاویر جدید از بازی منتشر شد. برای جزئیات بیشتر و دیدن تصاویر به ادامه مطلب رجوع کنید.

بعد از اطلاعات و تصاویر منتشر شده از بازی در جریان برگزاری E3 2015، حال دیگر همه انتظار بازی را می کشند. بدون شک، قرار است در این نسخه از بازی، شاهد بهبودهای بسیاری باشیم؛ به گفته ی سازندگان، این بازی بسیار واقع گرایانه تر از دو نسخه ی قبلی خواهد بود. دیگر سیستم سطح بندی شخصیت بازی و نوار سلامتی وجود ندارد و بازی همچون دیگر عناوین شوتر اول شخص دنبال می شود.

در تصاویر جدید بازی، مناطق مختلف موجود در بازی، خودنمایی می کنند. در این تصاویر، ویژگی های این مناطق به خوبی نمایان است و دیده می شود که قرار است در این عنوان، شاهد مناطقی سرسبز باشیم.

Sniper : Ghost Warrior 3 در آینده ای خیالی که بر اساس اتفاقات حال حاضر جهان طراحی شده است، اتفاق می افتد. جنگ سرد جدیدی بین ایالات متحده آمریکا و روسیه به وجود آمده است و مرکز این درگیری ها نیز شرق اروپا است. حال یک تک تیرانداز نخبه به این منطقه فرستاده می شود تا بدون جلب توجه، نیرو های دشمن را از پای در آورد. بازی از موتور قدرتمند Cry Engine 3 بهره می برد و بر خلاف دو نسخه ی قبلی، اینبار به نظر می رسد که سازندگان در استفاده از نهایت قدرت این موتور، موفق بوده اند. این عنوان اولین نسخه ی این سری است که روندی غیر خطی دارد و به بازیکنان آزادی حرکت و انتخاب می دهد تا با شیوه ی خود، ماموریت ها را به پایان برسانند. این عنوان در تاریخ نامعلومی در سال 2016 بر روی PS4، Xbox One و PC عرضه می شود.

در ادامه می توانید تصاویر جدید بازی را مشاهده کنید:

نظر شما در این باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید