گیم پلی NBA Live 16 بسیار پیشرفته تر از نسخه های قبلی خواهد بود

۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۱

چند ساعت پیش، EA Sports در وبلاگ رسمی خود طی اطلاعیه ای گفت که قرار است در عنوان NBA Live 16، علاوه بر بهبود گرافیک بازی، شاهد گیم پلی بسیار پیشرفته تر و جذاب تر باشیم. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

یکی از بزرگترین تغییرات اعمال شده در عنوان NBA Live 16، بهبود سیستم دریبلینگ بازی است. خالق بازی، Connor Dougan، اعلام کرد که در بازی NBA Live 16 سیستم دریبلینگ یکی از اساسی ترین بخش های بازی خواهد بود.

به علاوه، سیستم پاس دهی بازی نیز با بهبود هایی رو به رو شده است. EA Sports اضافه کرد که به لطف تکنولوژی جدید بازی، سیستم پاس دهی به بهترین نحو ممکن عمل می کند و بازیکنان می توانند بدون هیچ گونه تاخیری، توپ ها را بگیرند. یکی دیگر از بزرگترین تغییرات NBA Live 16، بهبود انیمیشن های بازی است. Mo-cap یکی از بزرگترین بخش های بازی است.

Dougan در ادامه اضافه کرد که آن ها به همراه انیمیشن های قبلی، تعدادی انیمشن دیگر را نیز به بازی NBA Live 16 افزوده اند. اطلاعات حاکی از آن است که در بازی، حدود 8 هزار انیمیشن جدید پیاده سازی خواهد شد. به طور کلی، قدرت فیزیکی بازیکنان نیز بیشتر شده است و با توجه به گفته های پیشین EA Sports، قرار است در این عنوان، شاهد گرافیکی «واقع گرایانه» باشیم.

نظر شما دراین باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید