حجم Gears of War Ultimate Edition 44 گیگابایت می‌باشد

۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۵

اگر برنامه دارید تا در ماه آینده با مارکوس فینیکس دیداری دوباره داشته باشید پس باید فضای خالی هارد داخلی و یا هارد خارجی اکس باکس وان خود را به 44.2 گیگابایت برسانید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در وبسایت مخصوص اکس باکس آمده است که Gears of War Ultimate Edition بیش از 44 گیگابایت حجم دارد و برای نصب آن نیاز به این مقدار فضای خالی خواهید داشت. این نسخه بازسازی شده حجمی معادل هفت برابر نسخه اصلی در اکس باکس 360 دارد که بسیار تعجب بر انگیز است و نشان از یک پیشرفت و بازسازی عظیم می‌باشد.

در Gears of War: Ultimate Edition تصاویر گرافیکی دوباره بازسازی شده اند، نورپردازی بهبود یافته و مدل کاراکتر ها و محیط بازی افزایش داشته است. لازم به ذکر است که 5 مرحله اضافی نیز در این نسخه بازسازی شده گنجانده شده است.بخش چند نفره این عنوان با رزولوشن 1080p و نرخ فریم 60fps اجرا می‌شود و تمام این ها در کنار هم باعث این افزایش هفت برابری حجم بازی شده اند. در این بازی دسترسی به بتای Gears of War 4 نیز موجود است.

سازنده بازی تایید کرد که یک نسخه دیجیتال از Ultimate Edition در دسترس خواهد بود و قابلیت پیش دانلود نیز در نظر گرفته شده است.

به این توییت توجه بفرمایید:

بسیاری از مردم در مورد نسخه دیجیتال Ultimate Edition سوال می‌پرسند و باید به آن ها بگوییم که بله همچنین نسخه ای وجود دارد و پیش خرید بازی پیش دانلود آن را نیز فراهم خواهد کرد.

این بازی به طور انحصاری در تاریخ 28 آگوست منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید