گیفت کارت
گیفت کارت

بهینه ساز 1.07 بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای رایانه های شخصی در دسترس قرار گرفت

۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۷

چندی پیش شما را از عرضه ی بهینه ساز 1.07 برای The Witcher 3: Wild Hunt مطلع کردیم و امروز به اطلاع شما می رسانیم که این بهینه ساز با حجم 2.2 گیگابایت بر روی استیم قرار گرفته است. هرچند، این بهینه ساز که در کنار سایر محتویاتش حالت واکنش حرکتی جدیدی را برای گرالت ارائه می کند، زیاد مورد انتظار بازیبازان نیست. با ما همراه باشید.

 

همانطور که Lukasz Babiel از CD Projekt RED گفته است، این بهینه ساز در اصل بسته ی هنری بازی ( کتاب هنری، موسیقی متن، نقشه، کتاب راهنما، تصویر و …) می باشد.

این یک بهینه ساز برای بسته ی هنری ما می باشد ( کتاب هنری، موسیقی متن، نقشه، کتاب راهنما، تصویر و …). شما می توانید آن ها را با رفتن به Properties (from Library view)->Local files->Browse local files مشاهده کنید. فایل ها در پوشه ی اصلی بازی قرار دارند.

پس تکلیف بهینه ساز گیم پلی The Witcher 3 چه می شود؟ با توجه به گفته های CD Projekt RED، Lukasz قصد دارد این بهینه ساز را به صورت همزمان بر روی تمامی پلتفرم ها عرضه کند، مسئله ای که تعدادی از رایانه شخصی بازان را نامید خواهد کرد، چرا که آنان باید تا زمان تایید شدن بهینه ساز بر روی کنسول ها صبر کنند.

ما در حال کار بر روی آن می باشیم و هنوز زمان خاصی را برای عرضه تعیین نکرده ایم، چراکه می خواهیم این بهینه ساز را به صورت همزمان بر روی  تمامی پلتفرم ها (رایانه شخصی/ اکس باکس وان/ پلی استیشن 4) منتشر کنیم. ما می خواهیم هرچه زودتر آن را آماده کنیم تا بتوانیم به سراغ سایر DLC های رایگان برویم.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید