Ground Control Anthology بر روی استیم در دسترس قرار گرفت

۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۶

Rebellion بازی Ground Control Anthology منتشر کرده است که شامل Ground Control اصلی و بسته ی الحاقی آن تحت عنوان Dark Conspiracy و هم چنین Ground Control II: Operation Exodus  بر روی استیم می باشد و ترکیبی کلاسیک از سبک استراتژیک بی درنگ و اکشن را به جمع جدیدی از فرماندهان ارائه می کند. با ما همراه باشید.

هر دو بازی به صورت مجزا در دسترس قرار دارند، اما شما می توانید آن ها را با هم به قیمت کمتر در Ground Control Collection تهیه کنید. در هفته ی اول عرضه، شما می توانید هرکدام از عناوین Ground Control Anthology ،Ground Control II: Operation Exodus و Ground Control Collection را با ده درصد تخفیف خریداری نمایید.

Ground Control Anthology هم اکنون با قیمت 4.49 دلار/3.59 پوند/4.49 یورو در دسترس قرار دارد. Ground Control II: Operation Exodus نیز با قیمت مشابه موجود است. Ground Control Collection با قیمت 8.09 دلار/6.29 پوند/8.09 یورو در دسترس است.

Rebellion در این تابستان به انتشار عناوین استراتژی کلاسیک بر روی استیم با عناوینی مثل Empire Earth ،Empire Earth II ،Empire Earth III و Lords of the Realm III که قرار است به زودی عرضه شوند، ادامه خواهد داد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید