بسته ی الحاقی The Talos Principle: Road to Gehenna در تاریخ 23 جولای عرضه می شود

۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۶

Croteam و Devolver Digital اعلام کردند The Talos Principle: Road to Gehenna، بسته ی الحاقی بازی The Talos Principle برنده جایزه شخص اول پازلی، در تاریخ بیست و سوم جولای بر روی رایانه های شخصی، مک و لینوکس از طریق استیم قابل دسترسی خواهد بود. با ما در ادامه همراه باشید.

 

The Talos Principle: Road to Gehenna شامل چهار قسمت خواهد بود که بازیبازان با تجربه را با بعضی از پیچیده ترین و چالش برانگیزترین پازل هایی که تا به حال دیده اند رو در رو می کند. بازیبازان به بخش عجیب و مخفی از شبیه ساز در قالب Uriel، قاصد Elohim، باز خواهند گشت و تلاش می کنند تا روح های اسیر شده در این مکان مرموز را آزاد کنند.

نویسندگان این عنوان، Tom Jubert و Jonas Kyratzes، بازگشته اند تا داستان بسته الحاقی را به نگارش درآورند و بازیبازان را با بخش کاملا متفاوتی از دنیای Elohim از طریق سفر به گهنای (Gehenna) آکنده از شخصیت های جدید و جامعه ای جدید با تمدن و فلسفه ی خاص خود، آشنا کنند.

مدیر امور مالی Fork Parker ،Devolver Digital، گفت:

 برنامه ی اصلی این بود که The Talos Principle: Road to Gehenna را به 100 DLC مختلف 5 دلاری تقسیم شود اما بخش Devolver Digital DLC Ethics مخالفت کرد. دپارتمان ذکر شده متقاقبا منحل شده است.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید