نسخه جدید FlatOut در سال 2016 خواهد آمد

۱۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۷

نسخه ی جدیدی از بازی FlatOut برای پلتفرم ها PlayStation 4، Xbox One و PC در حال توسعه می باشد. این خبر به صورت رسمی توسط Strategy First، ناشر بازی، اعلام شده است. نسخه ی جدید FlatOut قرار است در سال 2016 منتشر شود. برای مشاهده اطلاعات بیشتر می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

استودیو Kylotonn Entertainment که سازنده عنوان های WRC5 و Motorcycle Club بوده است، اکنون بر روی ساخت نسخه جدیدی از سری FlatOut کار می کند. ناشر بازی وعده داده است که نسخه جدید FlatOut جاه طلبانه ترین عنوان در این سری خواهد بود.

Emanuel Wall از Strategy First می گوید:

FlatOut مهم ترین عنوان ما می باشد. این بازی یک انجمن طرفدارای قوی دارد که در آن طرفداران ایده های خود را با ما به اشتراک می گذارند. ما می خواهیم تمامی طرفداران در این پروژه سهیم باشند. تیم ما همچنین از همکاری خود با Kylotonn Entertainment بسیار هیجان زده هستیم.

نسخه ی اول این سری که توسط Bugbear Entertainment ساخته شد، در سال 2004 برای PC و Xbox منتشر شد. پس از آن به ترتیب در سال 2006 و 2007، دو بازی FlatOut 2 و FlatOut: Ultimate Carnage منتشر شدند. همچنین این استودیو بازی FlatOut: Head On را در سال 2008 برای PSP عرضه کرد. FlatOut 3: Chaos & Destruction هم در سال 2011 برای رایانه های شخصی منتشر شد. البته دو بازی FlatOut 3 و FlatOut for Wii توسط استودیو های دیگری ساخته شدند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید