Rayman در اندازه ی جیبی بازمی گردد | یوبی سافت نسخه ی تلفن همراه Rayman را معرفی می کند

۱۷ تیر ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۲

آخرین باری که ما Limbless Wonder که بسیاری آن را با نام Rayman ترک کردیم، او Rayman Legends سال 2013 را به زانو درآورده و از میان عناوین تلفن همراه همچون Rayman Jungle Run و Rayman Fiesta Run عبور کرده بود. خوشبختانه این آخرین خبری نیست که ما از Globox ،Rayman و همراهانشان می شنویم، چرا که عنوان جدید Rayman برای تلفن همراه در آینده نزدیک عرضه خواهد شد. در ادامه با ما همراه باشید.

یوبی سافت اعلام کرد که عنوان کاملا جدیدی به اسم Rayman Adventures در آینده ی نزدیک به گوشی های هوشمند و تبلت ها خواهد آمد و با این که هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار آن مشخص نشده است، نشان می دهد که طرفداران Rayman Origins ،Legends یا سایر عناوینی که اخیرا منتشر شده اند مثل Jungle Run و Fiesta Run  باید چشم انتظار بمانند.

Rayman Adventures که در حال حاضر توسط Ubisoft Montpelier ساخته می شود، قصد دارد Rayman قابل انتقال دیگری (portable) در سبک هنری Rayman Legends با بازگشت شخصیت هایی مثل Rayman و Barbara the Viking که راهشان را در طی مراحل با پریدن، لگد زدن و دویدن باز کرده، از موانع دوری می کنند و دشمنان را شکست می دهند، ارائه دهد.

Rayman Adventures در حال حاضر در دست ساخت است و به زودی در سال جاری بر روی تلفن های همراه عرضه خواهد شد.

در انتها می توانید تریلر رسمی منتشر شده از Rayman Adventures را مشاهده فرمایید:

[jwplayer mediaid=”241474″]

لینک دانلود ویدیو با کیفیت HD

لینک دانلود ویدیو با کیفیت SD

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید