از این پس DLC عنوان Dragon Age Inquisition تنها برای PC و کنسول های نسل هشت منتشر خواهد شد

۱۶ تیر ۱۳۹۴ - ۰۲:۲۰

BioWare اعلام کرد که تمام محتویات دانلودی که در آینده قرار است برای Dragon Age Inquisition، عنوان نقش آفرینی این استودیو، منتشر شود تنها برای سه پلتفرم پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود و قرار نیست از این تاریخ به بعد محتویات اضافه ای برای نسخه اکس باکس 360 و پلی استیشن 3 منتشر شود. این استودیو ویژگی جدیدی نیز برای این عنوان معرفی کرد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

کسانی که کنسول های نسل قبل خود را ارتقا داده اند و یک پلی استیشن 4 و یا یک اکس باکس وان خریده اند و قصد دارند تا این بازی را در کنسول های نسل جدید خود با گرافیکی بهبود یافته تر تجربه کنند، می‌توانند با قابلیت انتقال فایل های ذخیره شده در بازی از ادامه بازی خود لذت ببرند.

در یک پست وبسایت مربوط به Dragon Age آمده است که:

تمام DLC هایی که در آینده برای Dragon Age: Inquisition منتشر شود تنها برای پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی قابل دریافت خواهد بود و به همین دلیل سیستم جدید انتقال فایل های ذخیره شده در بازی را طراحی کردیم تا کاربران برای کوچ از کنسول های نسل قبل به نسل جدید مشکلی نداشته باشند.

انتقال فایل های ذخیره شده تنها بین کنسول های یک خانواده امکان پذیر است و این به آن معنی می‌باشد که از پلی اسیتشن 3 به پلی استیشن 4 و از اکس باکس 360 به اکس باکس وان قابلیت انتقال فایل های ذخیره شده وجود خواهد داشت. انتقال فایل های ذخیره شده در رایانه های شخصی به کنسول ها  و بالعکس در حال حاضر پشتیبانی نمی‌شود.

لازم به ذکر است که اگر یک DLC را در نسل قبل خریداری کرده اید نگران نباشید؛ زیرا می‌توانید این DLC را در کنسول جدید خود استفاده کنید و هیچ هزینه اضافه نپردازید. جزییات مربوط به به اینکه انتقال فایل های ذخیره شده چگونه صورت می‌گیرد در وبسایت رسمی Dragon Age منتشر شده است و قرار است که اطلاعات بیشتری در مورد محتوای بازی در DLC های آینده منتشر شود ولی BioWare به طور رسمی چیزی را اعلام نکرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید