گیفت کارت
گیفت کارت

کاور عنوان WWE 2K16 همراه با اولین تریلر از Hell-Raising مشخص شد

۱۵ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۵

مطابق با عادت سالیانه، امسال هم شاهد بحث و جدل بر سر کاور عنوان WWE 2K16 بودیم. چند روز پیش خبری منتشر شد که طی آن اطلاعاتی از کاور جدید این عنوان می داد. اما حال، پس از گذر مدت زمان نه چندان طولانی، همانطور که 2K قول داده بود، در دوشنبه شب Raw کاور این عنوان مشخص شد. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

WWE 2K16 نسخه ی بعدی سری عناوین محبوب WWE 2K است که قرار است امسال نماینده ی 2K در این سبک باشد. همیشه شاهد هستیم که تا قبل از عرضه ی بازی ها، اطلاعات به خصوصی از آن ها منتشر می شود. دیروز، همانطور هم که انتظارش را داشتیم، طی برگزاری Monday Night RAW، از کاور این عنوان، پرده برداری شد.

کمپانی WWE 2K از طریق صفحه ی رسمی خود در یوتیوب اعلام کرد که قرار است بر روی کاور عنوان WWE 2K16 تصویر کشتی گیر محبوب، Stone Cold Steve Austin، قرار گیرد.

Stone Cold Steve Austin، جذابیت خاصی به کاور عنوان WWE 2K16 بخشیده است!

بدون شک کسی از قرار گرفتن این کشتی گیر بر روی کاور این عنوان ناراحت نخواهد شد! چراکه اگر این بازی ها را دنبال کنید، حتما می دانید که Steve Austin تبهر خاصی در به زمین زدن دشمنان دارد. چند روز پیش شاهد این بودیم که Seth Rollins با دادن رشوه به سران 2K، خواستار این بود که بر روی کاور بازی قرار بگیرد. اما با این حرف از سوی آن ها رو به رو شد:

آهای Seth، برای اپل واچ ها ممنون، اما ما قصد نداریم تصویر تو را بر روی کاور بازی WWE 2K16 قرار دهیم!

این خبر، همراه با تریلری منتشر شد که شما می توانید آن را در انتهای پست مشاهده کنید. البته خاطر نشان شویم که از تماشای این تریلر شگفت زده نخواهید شد؛ چراکه هیچ گونه گیم پلی ای از بازی در این تریلر نمایش داده نخواهد شد.

عنوان WWE 2K16 قرار است در 27 اکتبر سال جاری برای Xbox One ،PS4 ،Xbox 360 و PS3 عرضه شود.

[jwplayer mediaid=”241030″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید