بازی Zero Escape 3 معرفی شد

۱۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۶

یکی از بزرگ ترین راز های فاش نشده در دنیای بازی های رایانه ای، سری بازی Zero Escape می باشد. بر اساس اخبار جدید، بازی Zero Escape 3 در نیمه اول سال 2016 برای کنسول های دستی 3DS و PS Vita در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

بازی Zero Escape 3 یک دنباله ی مستقیم از دو عنوان موفق قبلی یعنی 999: 9 Hours, 9 Persons, 9 Doors و Zero Escape: Virtue’s Last Reward می باشد.

999: 9 Hours, 9 Persons, 9 Doors اولین نسخه از بازی بود که فقط برای کنسول DS منتشر شد و بازخورد های مثبتی نیز دریافت کرد. پس از آن هم نسخه ی Virtue’s Last Reward برای کنسول های 3DS و PS Vita در سال 2012 عرضه شد که این نسخه هم موفقیت های زیادی کسب کرد.

نسخه ی جدید برخلاف نسخه های قبلی خود، برای آمریکای شمالی هم در کنار ژاپن در حال ساخت می باشد. البته هنوز تاریخ عرضه بازی Zero Escape 3 در ژاپن مشخص نشده است.

Danny Miscevich از Aksys Games در این خصوص می گوید:

ما در حال کار بر روی نسخه سوم این عنوان با تیم ژاپنی خود هستیم.

لازم به ذکر است که با وجود موفقیت های دو نسخه اول، عنوان Virtue’s Last Reward فروش خوبی نداشت و به همین دلیل، چندی پیش اعلام شد که نسخه سوم بازی ساخته نخواهد شد. اما امروز در طول نمایشگاه Anime Expo، خبر ساخت نسخه سوم بازی توسط سازنده بازی یعنی آقای Kotaro Uchikoshi و Aksys Games به صورت رسمی تایید شد و قرار است بازی در تابستان 2016 برای کنسول  های PS Vita و 3DS عرضه شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید