‎‫باکس آرت دلوکس ادیشن FIFA 16 معرفی شد|انتخاب باکس آرت برای مناطق خاص هنوز در جریان است

۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۱

EA Sports دوست دارد تا یک معرفی بزرگ برای باکس آرت عناوینش داشته باشد، به خصوص وقتی که نام ستاره های بزرگ دنیای ورزش در میان باشد و این کمپانی قصد داشته باشد تا در کاور بازی هایش از آن ها استفاده کند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

لیونل مسی بر روی باکس آرت دلوکس ادیشن ‬‎ FIFA 16 قرار خواهد داشت و جای تعجب نیست که تصویر این بازیکن  توجه ها را به سمت این عنوان بزرگ جلب خواهد کرد؛ زیرا وی یکی از بهترین فوتبالیست های حال حاضر فوتبال دنیا می‌باشد. این باکس آرت تنها باکس آرت موجود برای این بازی نیست و نظرسنجی برای  این موضوع در بعضی مناطق خاص نظیر؛ بریتانیا، فرانسه، استرالیا، آمریکای لاتین و مکزیک برقرار است.

نکته جالب این است که وقتی به کشورهایی که نظرسنجی در آنها برگزار می‌شود نگاه می‌کنیم در می‌یابیم که در این کشورها FIFA بسیار محبوب است، ولی جای تعجب است که در کشوری مانند ایالات متحده، که ورزش فوتبال روز به روز در آن رشد می‌کند و برخی بازیکنان بزرگ دنیا در حال انتقال به تیم های آمریکایی می‌باشند،  نظر سنجی برگزار نشده است. کشورهایی نظیر؛ آلمان، اسپانیا و ایتالیا، که سری FIFA در آن کشورها نیز محبوب است، از داشتن چنین نظرسنجی برای انتخاب باکس آرت بازی محروم مانده اند.

نکته جالب توجه دیگر این است که تنها در منطقه استرالیا می‌باشد که بازیکنان زن نیز در بین گزینه های نظرسنجی وجود دارد. با موفقیت بخش World Cup در بازی FIFA به نظر می‌رسد فوتبال بانوان زمینه ای دیگر برای رشد این سری را آغاز کرده است. بهرحال هر اتفاقی که در این نظرسنجی ها بیفتد در پایان این لیونل مسی است که بر روی باکس آرت دلوکس ادیشن‬‎ جهانی بازی خواهد بود و توجه جهانیان به آن جلب خواهد شد و مطمئنا طرفداران این بازیکن نیز از این انتخاب خوشحال می‌باشند و طرفداران دیگر ستارگان بزرگ جهان در فکر هستند که چرا امسال بازیکن مورد علاقه آن ها بر روی باکس آرت بازی مورد علاقه اشان وجود ندارد.

نظرسنجی برای بازیکن بر روی جلد هر منطقه در تاریخ 5 ژولای به پایان می‌رسد و نتایح حاصل از آن در تاریخ 8 ژولای اعلام خواهد شد. FIFA 16 برای اکس باکس 360، اکس باکس وان، پلی استیشن 4، پلی استیشن 3 و رایانه های شخصی در ماه سپتامبر سال جاری منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد باکس آرت دلوکس ادیشن‬‎ جدید بازی چه می‌باشد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید