نسخه فیزیکی Shenmue 3 به عنوان جایزه کیک استارتر معرفی شد

۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۱

امروز وبسایت Awesome Japan اعلام کرد که نسخه فیزیکی Shenmue 3 برای آن افرادی که بیش از 60 دلار و یا بیشتر در کیک استارتر این عنوان برای ساخت آن اهدا کرده اند فرستاده خواهد شد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در واقع قرار بود نسخه پلی استیشن 4 عنوان Shenmue 3 تنها به صورت دیجیتالی منتشر شود و نسخه فیزیکی یکی از گزینه هایی بود که برای جایزه کیک استارتر بسیار زیاد درخواست شده بود. لازم به ذکر است که اگر شما در حال حاضر 60 دلار برای ساخت این عنوان اهدا کرده اید نگران نباشید؛ زیرا در طی روز های پیش رو یک نظرسنجی برای شما فرستاده خواهد شد و از شما پرسیده می‌شود که خواهان نسخه پلی استیشن 4 هستید و یا نسخه رایانه های شخصی؟ سوال دیگر این است که می‌خواهید صاحب یک نسخه دیجیتال باشید و یا یک نسخه فیزیکی که با توجه به این نظر سنجی نسخه دلخواه شما برایتان آماده خواهد شد.

در زمانی که این خبر در حال نگارش بود مقدار پولی که به این عنوان اهدا شده بود مرز 3.91 میلیون دلار را نیز رد کرده بود و لازم به ذکر است که این مبلغ پس از 14 روز قرار گرفتن این عنوان بر روی کیک استارتر جمع آوری شده است. بعد از آنکه Shenmue 3 در کنفرانس خبری سونی در E3 2015 معرفی شد، سریعترین پروژه کیک استارتر بود که مرز 1 میلیون دلار را شکونده بود و این رکورد در گینس ثبت شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • SleepyMan گفت:

  ای کاش این بازی رو می شد ما هم در ایران دریافت کنیم ، اگر می شد همین الان میرفتم 100 دلار پرداخت می کردم وقتی شن مو بازی می کردم بچه بودم نمی دونستم چه شاهکاری داره از زیر دستم رد میشه اما الان … Pain

  0
  0
 • sega2 گفت:

  بهترین عنوانه که دیدم البته به این نسخه مشکوکم . در جواب خبر قبل از شنمو که به من رای منفی دادید باید بگم این بازی در زمان خودش بهترین بود همه ی بازی های اپن ورد سه بعدی مانند جی تی ای ازاین عنوان الهام گرفته اند. اما با بودجه ی نهایتا 20 میلیون دلاری نمی توان عنوانی در حد 2 نسخه قبل ساخت چون gta v برای ساختش 400میلیون دلار خرج شده ولی این عنوان نهایت تلاشش 20 میلیون یا کمتره . ضمن این که سازندگان قبل هم نیستند. برای نمونه اگر به اهنگساز ها اشاره کنیم در نسخه1و2 ده اهنگساز مشهور داشته . که برای این نسخه تنها یکی ازانها امده برای اجرا.یا دران زمان تیم سگا طبق گفته روزنامه جام جم پیشرفته ترین سخت افزار هارا برای ساخت بازی داشت سونی و بقیه 2سال بعد از اولین شنمو به توانایی پردازش 128 بیتی رسیدند.اما سوزوکی نمی تواند بدون سخت افزار مناسب و پول کافی عنوانی تولید کند که ادامه دهنده راه دو سری قبل باشد. ضمن اینکه سگا هیچ بودجه ای نمی دهد و فقط نشر عنوان را قبول کرده. پس این عنوان در حد gta v نمی شود.راستی فقط استودیوی یو سوزوکی که قبلا فقط عنواین موبایل راساخته این عنوان را می سازد و 2 استودیوی کارتون سازی برای تولید انیمیشن بازی به او کمک می کنند. پس بدون کمک یاکوزا تیم این عنوان بسیار معمولی می شود.

  0
  0
  • mahdi sniper گفت:

   در خوب بودن و جهت ساز بودن این بازی در تاریخ که شکی نیست ولی فراموش نکن همین عنوان باعث کنار رفتن سگا از جمع کنسول ساز ها شد.سگا هزینه ی سنگینی را برای این عنوان داد ولی سود دهی نداشت و حتی پول خودش رو هم بر نگردوند.

   0
   0
 • kami666 گفت:

  اینقدر این بازی برای من ارزشمنده که اگه با همون گرافیک نسخه 1 و 2 هم باشه بازم بازی می کنم . بعضی وقت ها داستان بازی اینقدر گیرا هست ادم به گرافیک بازی توجه نمی کنه . این بازی گرافیکش برام مهم نیست فقط می خوام پایان شنمو رو ببینم

  0
  0