ELEX؛ عنوان اکشن نقش آفرینی جهان آزاد از خالقان Risen

۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۵

Nordic Games با مشارکت Piranha Bytes، قرار است بر روی اولین عنوان مشترک و جدید خود، ELEX، شروع به کار کنند. این بازی نقش آفرینی جهان آزاد قرار است در زمستان 2016/2017 بر روی رایانه های شخصی و پلتفرم های نسل حاضر عرضه شود. با ما در ادامه همراه باشید.

بنابر اعلامیه مطبوعاتی، ELEX جاه طلبانه ترین پروژه ی Piranha Bytes و Nordic Games تا به امروز است. Reinhard Pollice، مدیر کسب و کار و توسعه ی محصولات در Nordic Games، گفت:

این که بگوییم از  توسعه یافتن این پروژه به دست Piranha Bytes هیجان زده ایم کم گویی کرده ایم. ELEX متشنج، تاریک، غیرقابل انعطاف پذیر و پیچیده است و ما از همین الان عاشقش شده ایم. ما بخشی از این عنوان را در Gamescom 2015 به نمایش خواهیم گذاشت، در همین مراسم اطلاعات بیشتری درباره ی بازی نیز منتشر خواهیم کرد.

Björn Pankratz، کارگردان بازی در Piranha Bytes، افزود:

جدا از هیجان زده بودن به خاطر همکاری با Nordic Games، این فوق العاده ست بدانیم که با ELEX به اندازه ی کافی آزادی خلاقیت خواهیم داشت که فاکتور بسیار مهمی برای ما می باشد. ما برای نشان دادن تجربه ای کاملا جدید با تنظیماتی تازه، ویژگی های جدید و فرصت های بسیار به شما نمی توانیم صبر کنیم.

ELEX عنوانی در سبک اکشن نقش آفرینی از خالقان مجموعه ی Gothic است که در یک دنیای جدید فانتزی علمی آخرالزمانی به وقوع می پیوندد و بازیباز را در دنیایی بزرگ و بی مثال پر از شخصیت های بدیع، موجودات جهش یافته، انتخاب های عمیقا اخلاقی و کنش های قدرتمند قرار می دهد.

Nordic Games و Piranha Bytes بازی ELEX را در Gamescom سال جاری به نمایش خواهند گذاشت.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید