دومین بازی کوچک تیم شیفر ، به نام ” عروسک های روسی “

۸ آذر ۱۳۸۹ - ۱۴:۰۰

سال گذشته تیم شیفر اعلام کرده بود که دوست دارد از ساخت بازی های بزرگ و پر خرج دست بکشد و به ساخت تعداد زیادی بازی های خلاقانه و سرگرم کننده روی آورد؛ مثل این که حالا این حرف محقق شده و بازی آرکید او با همکاری THQ قرار است سال آینده روی شبکه های PSN و XBL عرضه شود.

تیم شیفر آن زمان اعلام کرده بود که 4 بازی آرکید در استودیوی او (Double Fine Production) در حال ساخت است. اولین بازی آن ها یک بازی آرکید با خواص نقش آفرینی بود که Costum Quest نام داشت و THQ تهیه کنندگی آن را بر عهده داشت و ماه گذشته بر روی PSN و XBL عرضه شد.

حالا امروز استودیوی تیم شیفر و THQ اعلام کردند که دومین بازی مشترک آن ها که بسیار جذاب تر و پخته تر از بازی قبلی خواهد بود ، سال آینده ی میلادی بر روی PSN و XBL عرضه خواهد شد.

این بازی جدید یک اکشن ماجرایی سوم شخص خواهد بود که داستانی دراماتیک را به همراه طنز های خاص تیم شیفری به تصویر می کشد! نام بازی Russian Dolls (عروسک های روسی) است که داستان کوچکترین عضو یک خانواده ی عروسکی روسی را به تصویر می کشد و کارکتر اصلی بازی باید خانواده اش را که به دلیل مشکلات اقتصادی و … از هم جدا شده اند ، دوباره متحد کرده و به روز های خوش بر گرداند.

البته طبق گفته ی Tim Schafer ، : ” داستان بازی بسیار پیچیده تر از آن است که فکرش را می کنید.”

گیم پلی بازی شامل مکانیک های پیچیده ی عروسک سازی و گرداندن آن است و شما باید با استفاده از امکان از قابلیت ها و امکاناتی که بازی در اختیارتان می گذارد ، از چالش های جلوی پای عروسک ها عبور کنید. بازی کننده می تواند با پیشروی در بازی ، عروسک هایی با شکل ها مختلف باز کند و داستان بازی را گسترش دهد.

بازی Russian Dolls در سال 2011 میلادی بر روی PSN و XBL عرضه خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید