گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: قرار است Need for Speed Edge در کشور کره عرضه شود

۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۹

بعد از استراحتی یک ساله برای سری Need for Speed، امسال قرار است نسخه ی جدید این سری از سوی EA روانه ی بازار شود. اگر واقع بین باشیم، نسخه ی قبلی Need for Speed خیلی خوب ظاهر نشد و نتوانست انتظارات را برآورده کند. این امر تا جایی ادامه پیدا کرد که خیلی ها این سری را «نابود شده» تلقی می کردند. حال، آنطور که به نظر می رسد، قرار است امسال منتظر نسخه ای متفاوت از این سری باشیم. اگر اخبار را دانبال کرده باشید، می دانید که مدتی پیش نسخه ی جدید سری عناوین Need for Speed به صورت رسمی تایید شد. حال به نظر می رسد قرار است Need for Speed Edge در کشور کره عرضه شود. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

همانطور هم که در ابتدا اشاره کردیم، به نظر می رسد قرار است نسخه ای متفاوت از نسخه ی جدید این سری، تحت عنوان Need for Speed Edge در کشور کره عرضه شود. همانطور هم که خودتان می دانید، نسخه ی جدید این سری، با نام Need for Speed و بدون هیچ گونه پسوندی عرضه می شود.

اما واقعا Need for Speed Edge چیست؟

بازی مذکور توسط موتور بازی سازی Frostbite 3 در دست توسعه است و قرار است به وسیله ی Nexon به کشور کره برده شود. کمپانی سازنده ی بازی، به علت عناوین رایگان (free-to-play MMO) خود به محبوبیت خاصی دست یافته است. حال آیا ممکن است که عنوان Need for Speed نیز به این صورت در کشور کره عرضه شود؟

پاسخ دقیقی برای این سوال وجود ندارد؛ چراکه تاکنون هیچ گونه اطلاعاتی مبنی بر عرضه ی Need for Speed Edge، منتشر نشده است.

بسیاری از عناوین محبوب همچون: Call of Duty ،Borderlands و … در فروشگاه های قاره ی آسیا، به صورت رایگان (free-to-play) منتشر شده اند. حال با توجه به این موضوع، انتشار عنوان Need for Speed به صورت رایگان در کشور کره، تعجب برانگیز نخواهد بود.

تا به این لحظه، EA هیچ گونه اطلاعاتی را در این مورد منتشر نکرده است. بنابراین باید تا زمان تایید رسمی، منتظر بمانیم.

نظر شما دراین مورد چیست؟ آیا شما هم دوست دارید این بازی به صورت رایگان در آسیا عرضه شود؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید