شایعه: Prototype 2 برای Xbox One لیست شد | 14 جولای روز دیدار؟

۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۳

اگر به یاد داشته باشید، چند وقت پیش شایعه ای مبنی بر انتشار عنوان Prototype 2 برای کنسول PS4 منتشر شد. با این حال، کنسول Xbox One نیز از این قافله جا نمانده و هم اکنون اعلام شده است که بازی مذکور برای این کنسول، لیست شده است. شایعات به حدی رسیده اند که حتی تاریخ عرضه ی بازی نیز اعلام شده است. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.چند ساعت پیش، نسخه ی Xbox One بازی Prototype 2 توسط Xbox One marketplace، برای این پلتفرم، لیست شد. در این صفحه، حتی لیست تروفی های بازی نیز به چشم می خورد و همچنین، اعلام شده است که این بازی در تاریخ 14 جولای سال جاری، برای Xbox One عرضه خواهد شد.

بنابراین، در صورت عرضه ی بازی، بعید نیست که در همان روز، شاهد انتشار بازی برای PS4 نیز باشیم.

در بالای آن هم اعلام شده است که کاربران مجبور نیستند دوباره DLC های بازی را خریداری کنند. Prototype 1 و Prototype 2 عناوینی بودند که برای PS3 و Xbox 360 عرضه شدند و به موفقیت های اندکی دست یافتند، اما در کل، در حد «عالی» ظاهر نشدند. اما همانطور هم که گفتیم، این دو بازی، به اندازه ی کافی بلند پروازانه و خوب بودند که طرفداران را خوشحال کنند.

با توجه به اخبار چند هفته ی خیر، حال امید عرضه ی بازی، برای PS4 و Xbox One در دل بسیاری از طرفداران، زنده شده است. برای کسانی که قبلا این بازی ها را انجام نداده اند، ما پیشنهاد می کنیم که در صورت عرضه ی بازی، حتما آن ها را تجربه کنند.

نسل کنونی، با عناوین Remaster زیادی رو به روست. از شایعه ی Remaster شدن سری عناوین COD برای کنسول های نسل هشتمی گرفته تا همین Prototype. باید دید که قرار است در آینده، چه اتفاقاتی رخ دهد.

نظر شما در این مورد چیست؟ شما دوست دارید چه عناوینی برای کنسول های نسل هشتمی Remaster شوند؟

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید