شایعه: تاریخ انتشار عنوان Assassin’s Creed Chronicles برای PS Vita مشخص شد

۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۲

تاکنون شایعات زیادی مبنی بر انتشار عنوان Assassin’s Creed Chronicles برای PS Vita به گوش خورده اند. اما آن طور که به نظر می رسد، وب سایت اسپانیایی xtralife.es قابل اعتماد تر از منابع دیگر است و ممکن است این بار، این شایعه حقیقت داشته باشد. طی جدیدترین شایعه ی منتشر شده از این عنوان، اعلام شده است که قرار است Assassin’s Creed Chronicles برای PS Vita عرضه شود. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

به گزارش وب سایت Pockett.net، به هنگام منتشر شدن کاور بازی، تاریخ عرضه ی عنوان Assassin’s Creed Chronicles نیز مشخص شده بود. آن طور که به نظر می رسد، تاریخ عرضه ی بازی برای این پلتفرم، 19 نوامبر سال جاری خواهد بود. همانطور که می دانید، سه گانه ی Assassin’s Creed Chronicles در کشورهای چین، روسیه و هندوستان جریان دارد. این سه گانه توسط Climax Studios و Ubisoft Montreal توسعه داده می شود. اگرچه Assassin’s Creed Chronicles عنوانی در سبک 2.5 بعدی است، اما در دسته ی سری بازی های Assassin’s Creed قرار می گیرد.

در ابتدا عنوان Assassin’s Creed Chronicles: China برای پلتفرم های PC ،PS4 و Xbox One عرضه شد. دو نسخه ی دیگر [که در روسیه و هند جریان دارند] قرار است تا قبل از پایان سال 2015 عرضه شوند. با توجه به این اطلاعات، عرضه ی بازی در 19 نوامبر برای PS Vita، معقول به نظر می رسد.

تا به این لحظه، کمپانی یوبی سافت، هیچ گونه اطلاعیه ی رسمی ای مبنی بر عرضه بازی برای PS Vita منتشر نکرده است. بنابراین باید تا زمان تایید رسمی از سوی این کمپانی، منتظر ماند.

نظر شما در این باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید