گیفت کارت
گیفت کارت

Club Nintendo برای همیشه بسته شد

۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰

اگر به یاد داشته باشید، کمپانی Nintendo در ماه ژانویه اعلام کرده بود که قرار است به زودی سرویس Club Nintendo بسته شود. آن طور که به نظر می رسد، زمان آن فرا رسیده و این سرویس برای همیشه بسته شده است. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

هم اکنون بر روی صفحه ی اصلی سایت Club Nintendo، پیغامی تحت عنوان خداحافظی بر روی صفحه گذاشته شده است که در آن با قدردانی از کاربران، اعلام می شود که این سرویس برای همیشه بسته شده است. در همین صفحه اعلام شده است که به زودی جایگزینی مناسب، جای Club Nintendo را خواهد گرفت.

Nintendo گفت که کدهای دانلودی Club Nintendo باید تا روز 31 ماه جولای بازخرید شوند؛ در غیر این صورت، این کدها، بی اعتبار خواهند شد. Nintendo همچنین اعلام کرد که قرار است تا پایان ماه سپتامبر، پاداش های فیزیکیِ وعده داده شده، به دست کاربران برسند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

هرچند Nintendo اعلام کرد که قرار است یک جایگزین برای این سرویس معرفی شود، اما تا به این لحظه، معلوم نیست چه جایگزینی قرار است جای این سرویس را بگیرد. Club Nintendo در سال 2002 به وجود آمد. این سرویس برای حمایت از محصولات Nintendo شکل گرفته بود و حال پس از گذر تقریبا 13 سال، این سرویس به کار خود پایان داد.

نظر شما در این باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید