چگونه سخت ترین معمای مربوط به بتموبیل را حل کنیم؟ | حاوی کمی اسپویل

۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۵

اگر من واقعا از بت من بدم می‌آمد و میخواستم وی را بکشم و قرار بود این کار را با یکی دو تا معما انجام دهم، مطمئن نیستم که اولین قدمم طراحی یک پیست “بتموبیل رانی” سخت بود اما خوب من که Riddler نیستم. هستم؟

مقداری اسپویل:

در یکی از بخش های آخرین و جدید ترین نسخه‌ی بازی بتمن، Batman: Arkham Knight، شخصیت منفی بازیRiddler، زن گربه‌ای یا همان Catwoman خودمان را به گروگان می‌گیرد و از بتمن میخواهد تعدادی از معماها را برای نجات وی حل نماید.

در اکثر این مراحل شما باید یک مسیر صاف را با چند مانع مختلف بگذرانید و گاهی هم از زن گربه‌ای برای گذراندن برخی معماهای چند نفره بهره ببرید. تقریبا همه این مراحل جالب هستند و کمی هم ساده اما از میان همه این مراحل آسان (که شاید خیلی ها در آسان بودنشان با من مخالف باشند) یک مرحله‌ی واقعا سخت و اعصاب خورد کن و در عین حال با راه حلی بسیار ساده وجود دارد.

این مرحله از یک پیست در سبک Mario Kart تشکیل شده که اول از روی زمین شروع میشود و بعد به روی دیوار میرود و انقدر پیچ میخورد و مانع سر راهتان قرار میدهد که به پایین پرتاب شوید.

یک راه ساده برای این مرحله وجود دارد: از حالت اول شخص استفاده کنید.

How To Beat Arkham Knight’s Trickiest Batmobile Race

How To Beat Arkham Knight’s Trickiest Batmobile Race

 

برای رد کردن پیچ های تند هم کاری نکنید. نه ترمز بگیرید نه از afterburner استفاده کنید فقط محکم و ثابت از آن رد شوید. اگر همه این نکات را در نظر داشته باشید همه چیز خیلی راحت تمام میشود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید