گیفت کارت
گیفت کارت

سونی توضیح می دهد که چگونه توانست انحصار زمانی Call of Duty DLC را از دست مایکروسافت نگاه دارد

۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۸

سونی شفاف سازی نمود که چگونه آن ها Activision را به همکاری دعوت کرده و توانستند انحصاری زمانی Call of Duty DLC برای کنسول های  PlayStation 4 و PlayStation 3 به دست آورده و آن را نگاه دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طی مصاحبه ای با سایت GameSpot آقای Adam Boyes، ناشر و توسعه دهنده روابط سونی، شفاف سازی نمود که آن ها چگونه توانستند روابط خود را با Activision، پس از همکاری بر سر عنوان Destiny حفظ نمایند و این مشارکت را به حد قابل توجه تری بر سر عنوان جدید Call Of Duty برسانند.

آقای Adam Boyes اذعان داشت:

خوب من فکر می کنم اولین چیزی که ما به خوبی آن را به دست آوردیم، یک همکاری بزرگ با Activision درباره عنوان Destiny بود. و من یک طرفدار بزرگ این موضوع هستم.

آقای Adam Boyes درباره عنوان Black Ops III، پیش از توصیف و تحسین اضافه شدن قابلیت و ویژگی های جدید به بازی تیر اندازی آینده و در دست ساخت Activision به عنوان یک بازی ” دگرگون کننده ” گفت:

ما فورا عاشق آن ( Black Ops III ) شدیم!

وی در ادامه افزود:

به محض این که من شروع به بازی کردم، گفتم این احساس باور کردنی نیست! شما می توانید بر روی دیوار سواری کنید! این عمل بسیار لذت بخش است. این امر تقریبا دلنواز و شاعرانه (!) است. پس بنابراین بسیار روشن و واضح است. ما فقط در حال ادامه دادن صحبت با همکاران خود در Activision هستیم و بر روی چیزی کار می کنیم. و در حال حاضر من فکر می کنم که این موضوع یک منفعت بسیار بزرگ و مهم برای تمامی بازیباز ها محسوب شود.

Call of Duty: Black Ops III در ماه نوامبر سال جاری برای کنسول های PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 و رایانه های شخصی منتشر می شود. DLC مذکور نخست بر روی پلتفرم های سونی منتشر می شود، در حالی که بتا نیز برای کنسول های سونی پیش از پلتفرم های دیگر منتشر می شود.

نظر شما در این باره چیست؟ به نظر شما سونی برای علاقه ی زیاد خود نسبت به عنوان Call of Duty: Black Ops III در حال کار برای به دست آوردن انحصاری های زمانی بیشتری می باشد یا دلایل دیگری می تواند وجود داشته باشد؟

نظرتان را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید