گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

سری Dark Souls بیش از 8 میلیون نسخه در جهان فروش داشته است

اخبار بازی ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۵

سری محبوب Dark Souls که توسط استودیو From Software ساخته می شود، توانسته است در سرتاسر جهان 8 میلیون نسخه به فروش برساند. برای اطلاعات بیشتر از فروش این عنوان با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بر اساس گزارشات مجله ژاپنی معتبر Famitsu، این فروش بر اساس چهار نسخه Dark Souls، بسته های الحاقی Dark Souls، بازی Dark Souls II و Dark Souls II Scholar of the First Sin می باشد.

بازی Demon’s Souls که به صورت انحصاری برای کنسول PS3 عرضه شده بود و بازی Bloodborne که اخیراً برای PS4 عرضه شده، در این آمار فروش محاسبه نشده است

همینچنین چندی پیش اعلام شده بود که بازی Bloodborne نیز بیش از یک میلیون نسخه فروش کرده است.

بر اساس این آمار منتشر شده، بازی Dark Souls به تنهایی توانسته بیش از 5 میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروش کند. این در حالی است که بازی Dark Souls 2 فقط 2 میلیون فروش داشته است و Dark Souls II Scholar of the First Sin هم بر روی PS4 و Xbox One به میزان 530 هزار نسخه فروش کرده است. سری Dark Souls فروش بسیار خوبی بر روی رایانه های شخصی داشته است؛ زیرا از فروش 8 میلیونی بازی چیزی حدود 3.5 میلیون مربوط به رایانه های شخصی بوده است.

لازم به ذکر است نسخه بعدی بازی هم توسط آقای Hidetaka Miyazaki در حال ساخت می باشد و قرار است در بهار سال آینده عرضه شود. با عرضه نسخه سوم باید شاهد افزایش فروش این عنوان نیز باشیم.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی