یکی از عناوین پلی استیشن 1 با موفقیت برای رایانه شخصی شبیه سازی شد

۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۶

عنوان N20: Nitrous Oxide با موفقیت برای رایانه های شخصی شبیه سازی شد و هم اکنون در استیم در دسترس قرار دارد. با ما همراه باشید.

انجام شبیه سازی موضوعی است که بازیبازان رایانه شخصی خود را با امید بازی کردن تعدادی از عناوین کلاسیک کنسول ها به روز نگه می دارند. با توجه به آخرین اخبار، بازی N20: Nitrous Oxide برای دانلود در استیم قرار گرفته است.

این بازی، یک عنوان پلی استیشن 1 است که برای اجرا بر روی رایانه ی شخصی شبیه سازی شده است. علاوه بر این، بازی به صورت قانونی برای دانلود بر روی پلتفرم های Valve نیز در دسترس است.

وقتی مسئله ی قانونی بودن به وسط می آید، شبیه سازی جایی در ناحیه ی خاکستری قرار می گیرد. مسائل تا حدی مبهم اند، ولی موضوعی که از آن کاملا مطمئنیم این است که شرکت هایی مثل سونی، مایکروسافت و نینتندو به شبیه سازی شدن بازی هایشان علاقه ی چندانی ندارند.

به لطف قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل قبل اکس باکس وان (backwards compatibility) شما می توانید بازی های اکس باکس 360 خود را بر روی اکس باکس وان بازی کنید، در حالی که سونی برای اجرای بعضی از عناوین کلاسیک، PS Now را معرفی کرده است.

هرچند بازیبازان رایانه شخصی تا زمانی که کسی بازی های کلاسیک کنسول را شبیه سازی نکند، قادر نیستند آن ها را بازی کنند. ما هنوز با زمانی داریم که بتوان تک تک بازی های کنسول را بر روی رایانه ی شخصی اجرا کنیم فاصله داریم، اما N20 Nitrous Oxide شروع بدی نیست.

طرفدارانی که بازی را از استیم به قیمت 3.74 دلار دانلود کرده اند، گزارش داده اند که بازی بدون هیچ مشکلی و به صورت روان اجرا می شود.

عنوان N20: Nitrous Oxide توسط Console Classics بر روی استیم عرضه شده است و با توجه به بازخوردها، مشاهده ی پورت عناوین کلاسیک بیشتر توسط Console Classics غافلگیر کننده نخواهد بود.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید