Shinji Mikami ایده هایی برای ساخت نسخه جدید بازی Dino Crisis دارد

۸ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۹

آقای  Shinji Mikami، خالق سری بازی پر طرفدار Resident Evil، به تازگی اعلام کرده است که در ذهن خود ایده هایی برای ساخت نسخه ی جدید دو بازی Dino Crisis و God Hand دارد اما کاری نمی تواند بکند؛ زیرا این عنوان ها در اختیار شرکت Capcom می باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

 

با توجه به صحبت های اخیر آقای Shinji Mikami با Gamelab در اسپانیا، ایشان اعلام کردند که در ذهن خود ایده هایی برای نسخه های جدید دو عنوان Dino Crisis و God Hand دارد. برای مثال، او قصد دارد که برخی از ویژگی های بازی های نقش آفرینی را به سری God Hand بیاورد.

با این وجود حق این عناوین در اختیار شرکت Capcom می باشد و Shinji Mikami نمی تواند کاری کند، مگر اینکه Mikami حق این بازی را از Capcom تصاحب کند که تقریباً بعید می باشد. البته می توان امید داشت که در آینده شرکت Bethesda تصمیم ساخت یک عنوان جدید را با محور دایناسور ها بگیرد که کارگردان آن آقای Shinji Mikami باشد.

بدون شک همه ی ما دلمان برای بازی های Dino Crisis و God Hand تنگ شده است اما تقریباً بعید است که آقای Mikami  بتواند حق این عنوان را از Capcom تصاحب کند. می توانیم امید داشته باشیم که خود Capcom دست به کار شود و نسخه ی جدیدی از این عناوین محبوب را در حال توسعه قرار دهد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید