حالت Heroes vs Villains به Starwars Battlefront می‌آید

۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۸

همانطور که مستحضر هستید، بازی بدون شماره‌ی Starwars Battlefront که در آستانه‌ی انتشار است، قابلیت بازی کردن در قالب “آدم خوبه ها” و “آدم بده ها” را می‌دهد مانند: Luke Skywalker و Darth Vader. اما چیزی که نمی‌دانیم این است که حالت Heroes vs Villains به این بازی هم می‌آید یا نه. با گیمفا همراه باشید.

اگر این موضوع را تا دیروز از من می‌پرسیدید، میگفتم که نمیدانم ولی حالا همه برای همه ما قضیه مشخص میشود. امروز، سایت اسپانیایی بازی حالات گیم پلی بخش چند نفره بازی را معرفی کرده است:  Supremacy, Fighter Squadron, Blast, Drop Zone, Cargo و Heroes vs Villains.

این سایت اذعان داشت:

در کنار Walker Assault، بازی Starwars Battlefront چند حالت جذاب دیگر نیز خواهد داشت که در بین آنها میتوان به  Supremacy, Fighter Squadron, Blast, Drop Zone, Cargo و Heroes vs Villains اشاره کرد که در ماه های آینده معرفی خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر از این بخش های مولتی پلیر هیجان انگیز، با ما در ارتباط بمانید.

اگر شما با حالت ناشناس کروم وارد سایت اسپانیایی شوید و سپس Ctrl+F را بفشارید با جمله‌ی “Héroes contra villanos” مواجه خواهید شد که فکر نمیکنم نیاز به مدارک عالی اسپانیایی داشته باشید که معنی آن را متوجه شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید