چرا Hitman جدید، فقط «Hitman» نامیده می شود؟

۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۱

مردم از معرفی نسخه ی جدید سری عناوین محبوب Hitman در جریان نمایشگاه E3 2015 به هیجان آمدند. با این حال، برخی از مردم این سوال برایشان پیش آمد که چرا Hitman جدید، فقط «Hitman» نامیده می شود؟ حال IO Interactive در این مورد صحبت های جالبی انجام داده است. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

بسیاری از ناشران صنعت بازی های ویدیویی، برای عناوین جدیدشان، نام های ساده انتخاب می کنند؛ چراکه قرار است آن عنوان جدید، یک «ریبوت» باشد. این موضوع به خوبی در عناوینی همچون Star Wars Battlefront و Need for Speed و Mortal Kombat به چشم می خورد.

Angry Joe در مصاحبه ای با مدیر تولید Hitman جدید، آقای Hakan Abrak، از ایشان پرسید که چرا برای نسخه ی جدید این سری، تنها نامی ساده انتخاب شده است؟

آقای Abrak در جواب گفتند که:

نسخه ی جدید این سری را نمی توان واقعا یک ریبوت نامید!

IO Interactive تنها می خواست به گذشته بنگرد و مشاهده کند که در 17 سال پیش چه چیزی موجب شده است این عنوان آنقدر محبوب باشد. پس از نگاهی به گذشته و فهمیدن اینکه چه چیزی سبب محبوبیت این عنوان شده است، آن ها تصمیم بر این گرفتند که با انتخاب نامی ساده، تمامی ویژگی های یک عنوان بزرگ را در یکجا جمع کنند. آن ها این عنوان را «Hitman» نامیدند؛ زیرا می دانستند که طرفداران این عنوان را دوست خواهند داشت. همچنین، آن ها معتقدند که این عنوان پایه و اساسی برای عناوین آینده خواهد بود.

آن ها گفتند که می خواهند در این نسخه از این سری، «تجربه ای خالص و ناب» را در اختیار کاربران قرار دهند.

نکته ی جالب اینجاست که، این عنوان، اولین نسخه از این سری است که نامی ساده دارد.

با توجه به اطلاعات به دست رسیده از سوی Square Enix، نسخه ی جدید بازی Hitman در فرانسه، مراکش و ایتالیا جریان خواهد داشت. به علاوه دست شما در بازی بسیار باز خواهد بود به طوری که به انتخاب خودتان می توانید به صورت کاملا مخفی دشمنان را از پای در بیاورید. یا اگر هم دوست داشتند می توانید با به راه انداختن جنگی پر سرو صدا دشمنان را از سر راه بردارید.

Hitman در هشتم دسامبر برای پلتفرم های PC ،Xbox One و PlayStation 4 آماده دانلود خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید