شایعه: تاریخ عرضه ی Rise of the Tomb Raider برای PS4 مشخص شد

۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰

خوب، باید به طرفداران PS4 بگوییم که خبر خوبی برای آن ها نداریم! چه بخواهید و چه نخواهید، عنوان Rise of the Tomb Raider در انحصار زمانی مایکروسافت قرار دارد و شما نمی توانید روز ۱۰ نوامبر سال جاری آن را تهیه کنید؛ اما آن طور که به نظر می رسد، تاریخ عرضه ی این عنوان برای کنسول PS4 مشخص شده است. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

البته همین ابتدا باید اعلام کنیم که تاریخ عرضه ی نسخه ی پلی استیشن بازی هنوز «به صورت رسمی» تایید نشده است.

فردی در یوتیوب ادعا کرده است که نسخه ی PlayStation 4 عنوان Rise of the Tomb Raider قرار است توسط Square Enix حدودا «یک سال» بعد از عرضه ی نسخه ی Xbox One روانه ی بازار شود؛ یعنی تقریبا در ربع چهارم سال ۲۰۱۶!

این فرد ادعا کرده است که یک سند محرمانه را از یک منبع ناشناس دریافت کرده است. در حال حاضر من صادقانه به شما می گویم که این منبع به هیچ وجه قابل اعتماد نیست؛ زیرا، بدیهی است که کسی او را نمی شناسد.

با این حال، کسانی که این اطلاعات را به اشتراک گذاشته اند، همان کسانی هستند که قبل از تایید شدن رسمی عنوان Dark Souls 3، گفته بودند که قرار است این عنوان منتشر شود. با بررسی این جنبه هم می توانیم درک کنیم که ممکن است این خبر حقیقت داشته باشد.

مثل همیشه، ما شما را در جریان جدیدترین اخبار خواهیم گذاشت؛ بنابراین، در روزهای آینده با گیمفا همراه باشید تا ببینیم که این موضوع حقیقت دارد یا نه.

Rise of the Tomb Raider دنباله ای بر نسخه ی ریبوت شده ی سری Tomb Raider است. لارا کرافت در اولین تجربه ی ماجراجویی خود در نسخه ی اول، شیوه ی درست بقا را آموخت ولی اینبار قرار است، او دیدی عمیق نسبت به جهان پر رمز و راز سیبری بیندازد. جایی که وی باید از مهارت های زنده ماندن و عقل خود استفاده کند و به دوستان جدیدی اعتماد نماید تا سرانجام به یک مهاجم مقبره یا Tomb Raider تبدیل شود. این عنوان در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) بر روی Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

نظر شما چیست؟ از نظر شما، چقدر امکان دارد این موضوع حقیقت داشته باشد؟

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید