در بخش چند نفره ی Tony Hawk’s Pro Skater 5 با بیست نفر مسابقه دهید

۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۰

حالت چند نفره ی Tony Hawk’s Pro Skater 5 به صورت بیست بازیکنی در نسخه پلی استیشن 4 و اکس باکس وان این بازی حضور دارد، اما هیچ گونه حالت آنلاینی برای کنسول های نسل قبل وجود نخواهد داشت. با ما در ادامه همراه باشید.

مدیر عامل Josh Tsui، Robomodo، در پست اخیرا منتشر شده ای بر روی بلاگ پلی استیشن نوشته است:

“بخش چند نفره ی آنلاین Tony Hawk’s Pro Skater 5 جایی است که این بازی با اجازه ی ورود و خروج به بازیکنان در حین برگزاری مسابقه اسکیت به همراه دوستان و رقیبان از سرتاسر دنیا، واقعا اوج می گیرد؛ این بخش مثل پارک اسکیتی است که هیچ گاه تعطیل یا بسته نمی شود.”

“ماموریت ها را به اتمام برسانید، محتویات جدید را باز کنید و به صورت آفلاین یا آنلاین سطح خود را ارتقا دهید یا به صورت تک به تک با تمامی شرکت کنندگان در مسابقات رقابتی به رقابت بپردازید. شما می توانید در یک زمان با بیست نفر بازی کنید که واقعا دیوانه کننده ست.”

Tsui افزود که هدف “ترسیم انرژی نشات گرفته از کمبو و مراحل منسجم طراحی شده به سبک خاص بازی های Pro Skater کلاسیک” بوده است.

وی هم چنین می نویسد:

“بازیکنان می توانند پارک اسکیت تخیلی خود را نیز بسازند و آن را با سایرین به اشتراک بگذارند. توجه داشته باشید که این امکانات آنلاین فقط مخصوص نسخه ی پلی استیشن 4 بازی است و نسخه ی پلی استیشن 3 این عنوان حالت آنلاین ندارد. ما حرف های بسیاری برای زدن در ماه های آینده داریم. پس با ما باشید.”

او همچنین تایید کرد افراد حرفه ای در اسکیت بردینگ که در بازی حضور دارند شامل: Tony Hawk ،Nyjah Huston ،Chris Cole ،Riley Hawk ،Aaron “Jaws” Homoki ،Lizzie Armanto ،Leticia Bufoni ،David Gonzalez ،Andrew Reynolds و Ishod Wair می باشد. شما هم چنین می توانید اسکیت باز خود را شخصی سازی کنید.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 در تاریخ 29 سپتامبر 2015 بر روی پلی استیشن 4 و اکس باکس وان عرضه خواهد شد. انتظار می رود نسخه های پلی استیشن 3 و اکس باکس 360 این عنوان تا انتهای سال جاری منتشر شوند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید