کارگردان فیلم Uncharted بار دیگر کنار گذاشته شد

۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹

فیلم Uncharted از زمان معرفی تا به امروز فراز و نشیب های زیادی را به خود دیده است. از کنار کشیدن بازیگران گرفته تا اخراج شدن کارگردان، همه دست به دست هم داده اند تا این فیلم در برزخ باقی بماند! امروز متاسفانه باری دیگر کارگردان اصلی فیلم در حال ساخت Uncharted کنار گذاشته شد.

آقای Seth Gordon که تا دیروز کارگردانی این فیلم را بر عهده داشت امروز نامه برکناری خود را به طور رسمی دریافت کرد. هنوز اطلاعات کافی در رابطه با دلیل برکنار گذاشته شدن وی منتشر نشده است، اما بعضی از منابع موثق ادعا دارند که Tom Rothman ، مدیر Sony Pictures ، قصد دارد تا به طور کلی روند ساخت این فیلمِ پر حاشیه را تغییر دهد. از طرف دیگر Heroic Hollywood اعلام کرده است که Rothman تصمیم گرفته است با کاهش بودجه ساخت فیلم، عوامل اجرایی را هم تغییر دهد.

مدتی قبل تصاویری از ایمیل های مکالمات بین دو مدیر شرکت Sony به بیرون درز پیدا کرد که اختلافات بر سر ساخت این فیلم را بیش‌تر از همیشه نشان می‌داد. اعلام شده است که فیلم در ژوئن 2016 بر روی پرده سینما ها می‌رود، اما با این اتفاقاتی که در این چند روزه مشاهده کردیم تقریبا بعید است که در این تاریخ سونی بتواند این فیلم را به نمایش بگذارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید