عنوان Need for Speed بر روی PS4 حدود 36 گیگابایت حجم خواهد داشت

۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۱

E3 2015 برای ما اولین نمایش رسمی نسخه ی بعدی Need for Speed را که فقط با این نام خوانده می شود، به ارمغان آورد. نمایش بازی در E3 2015 به اندازه ای عالی بود که توانست طرفداران را از جای خودشان بلند کند و آن ها را هیجان زده کند. حال، آن طور که به نظر می رسد، این عنوان حجمی معادل دو برابر حجم عنوان Project CARS خواهد داشت! یعنی چیزی حدود 36 گیگابایت. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

در حالی که ما هیچ گونه اطلاعات مستقیمی درمورد حجم محتویات بازی دریافت نکرده ایم، مجبور شدیم شخصا وارد کار شویم! اگر صفحه ی عنوان Need for Speed را در شعبه ی آمریکایی PlayStation Store مشاهده کنید، در کنار اطلاعاتِ مربوط به قیمت و … می توانید ببینید که این عنوان بر روی پلتفرم PlayStation 4 حداقل حجمی معادل “36 گیگابایت” را اشغال خواهد کرد. همچنین در کنار آن، اشاره شده است که بازی با کیفیت 1080p بر روی این کنسول اجرا خواهد شد.

البته حجم این بازی در مقایسه با عناوینی همچون Batman Arkham Knight و Grand Theft Auto 5، که بیش از 50 گیگابایت حجم داشتند، چیز زیادی نیست. از طرفی می توان، با استناد به این دو عنوان، درک کرد که با بازی ای بزرگ رو به رو هستیم.

به علاوه از نظر ما Need for Speed یک بازی سبک ریسینگ است که باید با عناوینی همچون Driveclub و Project CARS مقایسه شود ( فقط خدا نکند که این بازی شروعی مثل Driveclub داشته باشد! )

بنابراین اگر ما بخواهیم آن ها را مقایسه کنیم، عنوانِ سبک ریسینگ کمپانیِ Electronic Arts قرار است حجمی معادل دو برابر حجم عنوان Project CARS داشته باشد. یا به عبارت دیگر، اگر حجم دو عنوان Driveclub و Project CARS را با هم جمع کنیم، آنگاه به حجم Need for Speed خواهیم رسید!

عنوان Need for Speed هم اکنون برای پلتفرم های PC, PS4 و Xbox One در دست توسعه است و قرار است روز سوم نوامبر روانه ی بازار شود.

نظر شما در این مورد چیست؟!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید