طراحی مراحل و ماشین های Uncharted 4 توسط توسعه دهندگان بازی مورد بحث قرار گرفت

۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶

دموی به نمایش درآمده در جریان کنفرانس مطبوعاتی سونی در E3 2015، آن قدر جذاب بود که همه ی طرفداران را از جایشان بلند کرد و باری دیگر نشان داد که ناتی داگ چگونه می تواند طرفداران را به وجد بیاورد. Uncharted 4 پایان داستان «نیتن دریک» خواهد بود و ما در این عنوان شاهد ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به نسخه های قبلی خواهیم بود. حال توسط توسعه دهندگان این بازی درمورد طراحی مراحل و ماشین های موجود در بازی، صحبت هایی انجام داده اند. برای جزئیات بیشتر در ادامه با ما همراه شوید.

این بازی دارای وسایل نقلیه خواهد بود؛ وسایل نقلیه ای که برای اولین بار است می توان از آن ها در جریان بازی استفاده کرد. همچنین، در این بازی شاهد دنیای بسیار وسیعی خواهیم بود که سازندگان برای اولین بار است آن را در بازی پیاده سازی کرده اند. هرچند این بازی دارای دنیای وسیعی است، اما هنوز هم یک بازی سبک جهان – باز نیست!

آقایان «نیل دراکمن» و «بروس استارلی»، کارگردانان عنوان Uncharted 4، طی جدیدترین مصاحبه شان گفتند که:

ما می خواستیم وسایل نقلیه ی موجود در نسخه های قبلی به Uncharted 4 اضافه شوند و همانطور که می بینید، آن ها اینجا هستند. اما تفاوتی که در رابطه با نسخه های قبلی وجود دارد این است که هم اکنون شما می توانید سوار آن ها شوید و با آن ها رانندگی کنید.

بنابراین، بازیکنان باید به طور مداوم پایشان را بر روی پدال گاز بگذارند؛ البته می توان از ماشین جیب به روش های دیگری نیز استفاده کرد. شما می توانید به راحتی وارد جیب شوید، از آن خارج شوید و مناطق بازی را کشف کنید. ما مراحل بازی را بسیار گسترده طراحی کرده ایم، بنابراین طرفداران می توانند مسافت های طولانی را به سفر بپردازند.

اما باز هم یادآور می شویم که با وجود همه ی این نکات، نمی توان Uncharted 4 را یک بازی جهان – باز خطاب کرد. آن ها [سازندگان بازی] قصد دارند بگویند که داستانی پیچیده همراه با گیم پلی جذاب در بازی Uncharted 4 پیاده سازی شده است.

آقای «دراکمن» در ادامه گفت که آن ها توانایی های «نیتن» را برای مبارزه کردن بهبود بخشیده اند، آن ها همچنین اطمینان دارند که «نیتن» بر تمامی حرکات خود مسلط است.

عنوان Uncharted 4 قرار است در سال 2016 به صورت انحصاری برای PS4 عرضه شود.

نظر شما در این باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید