آیتمی قدیمی از Diablo II به Diablo III می‌آید

۳ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۷

بسیاری از آیتم های بازی Diablo II بسیار مورد استفاده و به صرفه بودند و جای خالیشان در Diablo III احساس می‌شود. ظاهرا کمپانی سازنده قصد دارد از طریق یک پچ آن را به Diablo III بیاورد. با گیمفا همراه باشید. 

مکعب Horadric یکی از آیتم هایی بود که در Diablo II مورد استفاده قرار می‌گرفت و چیزی همانند آن در Diablo III وجود ندارد. این آیتم قرار است از طریق پچ 2.3.0 مکعبی با همین قابلیت ها به Diablo 3 افزوده خواهد شد. این مکعب Kanai’s Cube نام دارد.

شاید شما هم Horadic را به یاد داشته باشید. مکعبی که با آن میتوانستید اجسام را با یکدیگر ترکیب کنید. این مکعب پرکاربرد، به سادگی از مکعبی که از آن به وجود آمده قدرتمند تر است. این مکعب چیزی نیست جز Kanai’s Cube. بازیکنان با پچ 2.3.0 میتوانند از این اثر باستانی استفاده کنند و از قابلیتهای فوق‌العاده آن بهره ببرند. آنها میتوانند مواد را به مواد تشکیل دهنده تجزیه کرده و با آن مواد جدیدی به وجود آورند و….

و همینطور یک خبر خوب! دیگر لازم نیست  Ring of Royal Grandeur را با خود حمل کنیم. چرا که این مکعب جدید قابلیت آن را نیز در خود جای میدهد.

در کنار مورد نام برده این پچ تغییرات دیگری نیز به وجود خواهد آورد که یکی از آنها اضافه شدن چهار مرحله سختی جدید میشوند:  Torment VII, VIII, IX و X

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید