باندل MGS V The Phantom Pain با مدل تازه معرفی شده ی PS4 عرضه خواهد شد

۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۰

باندل بازی MGS V The Phantom Pain برای مدل جدید و تازه معرفی شده ی پلی استیشن 4،CUH_1200، عرضه خواهد شد. با ما در ادامه همراه باشید.

با توجه به توییتی از هیدئو کوجیما، باندل شگفت انگیز The Phantom Pain برای مدل تازه معرفی شده ی CUH-1200 عرضه می شود.

این مدل جدید هشت درصد کاهش مصرف انرژی دارد و مهم تر از همه وزن آن به میزان ده درصد از مدل حاضر پلی استیشن 4 کمتر است. مدل جدید لایه ی براقی که روی HDD مدل حاضر را پوشش می دهد را ندارد، اما به نظر می رسد که آن هایی که باندل The Phantom Pain را دارند از این پوشش بهره برده اند.

پلی استیشن 4 نمونه با باندلMGSV TPP از راه رسید. این همان ویژگی هایی که چند روز پیش اعلام شد را دارد.pic.twitter.com/OFAU6W7Qmw

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) June 24, 2015

 

مدل CUH-1200 همراه با باندل MGS V The Phantom Pain دارای فضای HDD استاندارد 500 گیگابایت می باشد. هرچند، سونی اخیرا از مدل جدید پلی استیشن 4 با فضای HDD یک ترابایتی رونمایی کرد.

اگر باندل The Phantom Pain نسخه ی یک ترابایتی داشت خیلی خوب می شد. اما این کمبود با یک کنترلر زیبای خاکستری DS4 که شبیه کلتی است که توسط بیگ باس استفاده می شود جبران شده است. بر روی کنترلر حتی نشان Diamond Dogs نیز وجود دارد.

این باندل در تاریخ یکم سپتامبر به اروپا، استرالیا و نیوزیلند فرستاده می شود. این تاریخ روزی است که بازی MGS V The Phantom Pain برای پلی استیشن 4، اکس باکس وان، اکس باکس 360، پلی استیشن 3 و برای رایانه های شخصی پانزده روز بعد یعنی پانزدهم سپتامبر عرضه خواهد شد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید