بازسازی Final Fantasy VII شامل شخصیت جدیدی نخواهد بود

۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۵

بدون شک یکی از بزرگ ترین شگفتی های E3 2015 معرفی بازسازی بازی محبوب Final Fantasy VII در کنفرانس سونی بود. این بازی پس از سال ها انتظار طرفدارن بالاخره قرار است منتشر شود. به تازگی آقای Tetsuya Nomura، سازنده بازی Final Fantasy VII Remake اطلاعات جدیدی را از این عنوان منتشر کرده است که می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

آقای Tetsuya Nomura در طول مصاحبه خود با مجله ژاپنی Famitsu اطلاعات جدیدی را از بازی اعلام کردند. شما می توانید خلاصه صحبت های آقای Nomura را از پایین مشاهده کنید.

در رابطه با تیزر منتشر شده از بازی در E3:

Nomura: ما قسمتی از این ویدیو را در بازی استفاده کرده ایم. همچنین قصد داریم که کیفیت بازی را از این ویدیو هم بیشتر کنیم.

سخت افزار انتخاب شده:

شما فطعاً قادر خواهید بود که ابتدا بازی را بر روی کنسول نسل هشتمی PS4 تجربه کنید. ما به بعد از آن فکری نکرده ایم و هنوز تصمیمی برای عرضه برای کنسول های دیگر بعد از PS4 نداشته ایم. ما عنواین مختلفی را پس از یکدیگر برای PS4 توسعه خواهیم داد.

آیا تغییرات بازی فقط شامل HD شدن بافت های بازی می باشد؟

Final Fantasy VII یک عنوان بسیار ویژه می باشد و ما نمی خواهیم با تغییرات ساده گرافیکی آن را بازسازی کنیم. این چیز هیجان انگیزی نخواهد بود. Final Fantasy VII Remake یک بازسازی کامل می باشد.

آیا صحنه های سینمایی جدید و شخصیت های جدید به بازی اضافه خواهد شد؟

بازی شخصیت جدیدی نخواهد داشت اما در مورد میان پرده ها و صحنه های سینمایی، ما در حال تلاش هستیم که آن ها را با فناوری امروز وفق بدهیم و آن ها را واقعی تر کنیم.

سیستم گیم پلی بازی:

من نمی توانم اطلاعات زیادی درباره ی این موضوع به شما بدهم اما باید بگویم که ما در حال تغییراتی در سیستم بازی و واقع گرایانه کردن آن هستیم.

با توجه به این گفت و گو، طرفداران این سری محبوب باید امیدوار باشند؛ زیرا علاوه بر گرافیک بهتر، بازی تغییرات عمده ی دیگری هم خواهد داشت و تجربه شیرین تری از گیم پلی بازی برای طرفداران رقم خواهد خورد.

در کتفرانس شرکت سونی، این بازی پس از مدت ها انتظار رونمایی شد و اعلام شد که بازی ابتدا بر روی کنسول PS4 عرضه خواهد شد. آقای Nomura هم در سخنان بالا اعلام کردند که هنوز تصمیمی برای عرضه بر روی پلتفرم های دیگر گرفته نشده است. البته این احتمال وجود دارد که بعد ها نسخه مربوط به پلتفرم های دیگر هم معرفی شود.

اکنون پس از انتظار های زیاد طرفداران باید منتظر بازسازی Final Fantasy VII در کنسول PS4 باشند.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید