DLC رایگان The Witcher 3 حاوی یک ماموریت و زره ی جدید می باشد

۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۶

تقریبا یک ماه از عرضه ی The Witcher 3 Wild Hunt  می گذرد و همانطور که قول داده شده بود سازندگان، DLC های رایگان بازی را در اختیار طرفداران قرار می دهند. با ما همراه باشید.

با این که تعدادی آیتم  DLC رایگان هم اکنون در بازی وجود دارد، ما در حال حاضر درباره ی DLC صحبت می کنیم که قرار است تا چند روز آینده عرضه شود.

در پروفایل رسمی توییتر The Witcher 3 Wild Hunt توییت جدیدی ارسال شده که در آن، CD Projekt Red دو آیتم که به صورت رایگان عرضه خواهند شد را مشخص کرده است.

یکی ماموریت جدیدی به اسم Contract: Skellige’s Most Wanted و دیگری زرهی به اسم Skellige Armor می باشد. در همین توییت دو عکس از موارد ذکر شده نشان داده شده است، اما ظاهرا عکس مربوط به ماموریت چیز خاصی نشان نمی دهد ولی در عوض در تصویر قرار داده شده از زره می توانید به نگاه دقیقی به آن بیاندازید.

This week’s FREE DLCs coming later this week – Contract: Skellige’s Most Wanted” & Skellige Armor Set #TheWitcherpic.twitter.com/Z2ecXTvOfl

— The Witcher (@witchergame) June 22, 2015

همانطور که در بالا مشاهده می کنید در این توییت تاریخ دقیق عرضه ی آن ذکر نشده است.

CD Projekt Red پیش از این DLC تعدادی DLC دیگر را در دسترس همگان قرار داده است، از جمله: Scavenger Hunt: Wolf School Gear Quest ،Alternative Look for Triss ،Fool’s Gold Quest ،Ballad Heroes Neutral Gwent Card Set ،Contract: Missing Miners ،Alternative Look for Yennefer ،Nilfgaardian Armor Set Elite Crossbow Set ،Temerian Armor Set و Beard and Hairstyle Set.

تا به حال کدام یک از این موارد را امتحان کرده اید؟ نظرات و پاسخ های خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید