Project Cars 2 معرفی شد!

۱ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۳

Project Cars 2 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و steam OS معرفی شد و هیچ نشانه ای از Wii U در اخبار وجود ندارد. کمتر از دوماه پس از انتشار عنوان خوش ساخت Project Cars، استودیو Slightly Mad در وبسایت خودش Project Cars 2 را معرفی کرد. با ما  در ادامه مطلب همراه باشید.

گفته شده است که بر روی این بازی سرمایه گذاری عظیمی انجام شده است و قرار است در ۵۰ مکان مختلف خاص و حدود ۲۰۰ نقشه جدید طراحی شود. همچنین آب و هوای پویا، ۴۰ کلاس مختلف از خودورها و بخش co-op برای این عنوان در نظر گرفته شده است.
Project Cars 2 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و steam OS منتشر خواهد شد و هیچ اشاره ای به انتشار نسخه ای مخصوص Wii U و Nintendo NX نشده است.
سازنده بازی می‌گوید:

استودیو Slightly Mad، سازنده بازی Project Cars، با خلق این عنوان که تحسین منتقدان و گیمران را نیز بر انگیخت و بسیار پر فروش بود، در سال ۲۰۱۵ پیشگام بود. در واقع جامعه پر شور گیمران و طرفداران عناوین ریسینگ در سراسر جهان اصلی‌ترین سرمایه گذاران و سازندگان Project Cars بودند. به دلیل آزمایش شدن بازی توسط ده‌ها هزار گیمر و گرفتن بازخورد آن‌ها و استفاده از این نظرات در ساخت Project Cars، این عنوان به یکی از بزرگ‌ترین رقبای عنایوین بزرگ و صاحب نام شد و توانست بهترین در زمینه ویژگی های بصری و بخش های فنی و تخصصی بشود.

استودیو Slightly Mad در ماه مه اعلام کرد که ساخت نسخه Wii U عنوان Project Cars با مشکلاتی مواجه شده است.
امیدواریم در روز های آینده اطلاعات بیشتری از Project Cars 2 در فضای مجازی توسط Slightly Mad منتشر بشود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید