Crystal Dynamics با طرفداران نسخه های PS4/PC بازی Rise of Tomb Raider «همدردی» می کند

Mobin Ahmady
۱ تیر ۱۳۹۴ - 11:55

عنوان Rise of the Tomb Raider یکی از موردانتظار ترین عناوین کنسول های Xbox One و Xbox 360 است که برای انتشار در تعطیلات ۲۰۱۵ برنامه ریزی شده است. Crystal Dynamics، سازنده ی بازی، اخیرا نمایشی با شکوه از بازی را با کیفیت ۱۰۸۰p که بر روی Xbox One اجرا شده بود به نمایش گذاشت. بلافاصله بعد از نمایش خوب بازی در E3 2015، کارگردان خلاق بازی، آقای Noah Hughes، به سوال های متعدد کاربران درمورد عرضه ی بازی بر روی پلتفرم های دیگر جواب داد. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

هنگامی که یکی از طرفداران درمورد عرضه ی عنوان Rise of the Tomb Raider همراه با تمامی DLC ها بر روی دیگر پلتفرم ها از ایشان پرسید، آقای Hughes در جواب گفتند:

متاسفانه، من هنوز نمی توانم چیزی درمورد عرضه ی بازی بر روی سایر پلتفرم ها بگویم، اما من سوال هایتان را درک می کنم و با شما احساس همدردی می کنم.

هنگامی که طرفداران درخواست خود را مبنی بر بازگرداندن Dual-Pistols (همان دو کُلت مشهور لارا) به بازی Rise of the Tomb Raider مطرح کردند، آقای Noah Hughes گفت:

اوه … Dual-Pistols … من فکر می کنم که منصفانه است اگر بگویم شاید با این گفته ی من بازی کمی برایتان اسپویل شود، اما ما پیش بینی های لازم را برای بازی انجام داده ایم و همه ی چیزهایی که درمورد لارا مردم را خوشحال می کند، به خوبی می شناسیم.

به عنوان یک نشانه، ما تلاش می کنیم بسیاری از چیزهایی را که مردم درمورد لارا دوست دارند، به  این نسخه برگردانیم. اما شما باید تا زمان عرضه ی رسمی بازی صبر کنید و ببینید که آن ها، چه هستند.

عنوان Rise of the Tomb Raider برای انتشار در ۱۰ نوامبر سال جاری برنامه ریزی شده است.

نظر شما در این بازی چیست؟!

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید