Pre-load عنوان Batman: Arkham Knight از هم اکنون بر روی PS4 و Steam امکان پذیر است

1 تیر 1394 - 11:06

زمان خیلی کمی تا انتشار رسمی عنوان Batman: Arkham Knight مانده و طرفداران برای رسیدن به روز انتشار لحظه شماری می کنند. چند روز پیش بود که نمرات این عنوان منتشر شد و شاهد نمایش خوب بازی بودیم. این در حالی بود که سردبیر وب سایت گیم اسپات در نقد و بررسی خود از این بازی، بازی را در حد عالی ندانست و نمره ای بهتر از 70 را به بازی نداد. با این حال، این موضوع چیزی از ارزش های Batman جدید کم نمی کند. اما حال اعلام شده است که Pre-load بازی بر روی PS4 و Steam در دسترس است. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

لازم به ذکر است که حجم Pre-load بازی بر روی Steam حدود 33.7 گیگابایت است. البته اگر فکر می کنید که این حجم زیاد است باید بگوییم که این حجم در کنار حجم Pre-load بازی بر روی PS4، «فایلی فشرده» تلقی می شود؛ چراکه حجم Pre-load بازی بر روی PS4 حدود 50 گیگابایت است.

Rocksteady چند روز پیش هم خبر از انتشار پچ روز اول بازی داد و اعلام کرد که این پچ بر روی PS4، حدود 3.5 گیگابایت حجم خواهد داشت و آن طور که اعلام شده است همراه با خود تغییراتی را در گیم پلی، عملکرد بازی، گرافیک، صداگذاری و… به ارمغان می آورد. همچنین اعلام شده است که این پچ ویژگی های جدیدی همچون rival Points را به بازی اضافه خواهد کرد. شما می توانید تمامی نکات مربوط به این پچ را از اینجا مشاهده کنید.

فقط یک روز دیگر تا انتشار عنوان Batman: Arkham Knight مانده است. نظر شما در این مورد چیست؟

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید