عرضه ی چند فرمتی Battlezone تایید شد

۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۳

بازی Battlezone که در مراسم E3 از آن رونمایی شد، یک عنوان واقعیت مجازی بر اساس نسخه کلاسیک این بازی در سال 1980 بر روی آتاری می باشد. با ما در ادامه همراه باشید.

در مراسم معرفی بازی اعلام شد که این عنوان برای پلی استیشن 4 و پروژه ی مورفیوس در حال ساخت است، با این حال به نظر می رسد که Battlezone انحصاری کنسول سونی و واقعیت مجازی نمی باشد.

Rebellion Developments ،سازنده ی Battlezone، نسخه ی بدون واقعیت مجازی Battlezone را نیز در نظر دارد تا این عنوان بر روی چند پلتفرم دیگر از جمله اکس باکس قابلیت عرضه داشته باشد. هر چند شرکت سازنده هنوز تایید نکرده چه پلتفرم های دیگری را برای این بازی ویدیویی در نظر گرفته است. با توجه به وبسایت رسمی Rebellion Developments برای بازی Battlezone:

” Battlezone عنوانی است که بر روی پلی استیشن 4 و استیم برای PC عرضه می شود، هرچند که Rebellion Developments همیشه یک ناشر چند پلتفرمی بوده است و ما پلتفرم های دیگر را نیز مدنظر داریم. اگرچه در حال حاضر قادر نیستیم پلتفرم دیگری را تایید کنیم اما از این که در آینده پلتفرم جدیدی به این لیست اضافه شود غافلگیر نشوید.”

پلی استیشن 4 اخیرا میزبان تجربیات واقعیت مجازی شده است با این حال آکولوس ریفت که قرار است سال آینده در بازه ی زمانی مشابه عرضه شود، تخفیف نخورده است. Rebellion Developments هنوز تایید نکرده است که این عنوان از آکولوس ریفت پشتیبانی می کند یا خیر، اما همانطور که در بالا مشاهده کردید نسخه ی PC بازی اعلام شد.

در سایت رسمی Battlezone آمده است:

“ما تا به حال عملکرد Battlezone بر روی پروژه مورفیوس را در غرفه ی پلی استیشن E3 نشان داده ایم، اما نیازی نیست که بگوییم ما به شدت درباره پتانسیل واقعیت مجازی هیجان زده ایم و هم چنین در حال ارزیابی سایر پلتفرم ها نیز می باشیم. با این حال فعلا نمی توانیم چیزی را تایید کنیم.”

نظرات خود را با در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید