تریلر Star Wars: Battlefront در E3 بیشتر از همه عناوین مشاهده شده است

۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۹

یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین ویژگی های E تریلرهایی است که در آن به نمایش در می‌آیند. ده‌ها بازی در E3، بزرگ‌ترین رویداد در حوزه گیم، معرفی شدند و به نمایش در آمدند و تعداد بسیاری از تریلرهای سینماتیک و گیم پلی از بازی های مختلف و درجه یک در E3 مشاهده شدند. اما سؤال اینجاست که بیشترین تریلری که مشاهده شد مربوط به کدام بازی بود؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

برای پاسخ به این سؤال ما در ادامه مطلب لیستی از ۱۰ تا از بیشترین تریلر هایی که در E3 مشاهده شده‌اند تهیه کرده‌ایم و شما در این لینک می‌توانید تمام بازی هایی که تریلر آن‌ها بیش از ۱۰۰ هزار بار مشاهده شده‌اند را بررسی کنید. لازم به ذکر است که این آمار تنها از کانال های رسمی به دست آمده است و در صورتی که بازی در این لیست حضور ندارد به آن معنی می‌باشد که آن بازی در کانال اصلی ناشرش به نمایش در آمده است و یا کم تر از ۱۰۰ هزار بار دیده شده است.
  1. Star Wars: Battlefront – تریلر مربوط به گیم پلی بخش مولتی پلیر با ۹,۴۰۱,۳۰۰ نمایش
  2. Final Fantasy VII Remake با ۸,۵۷۰,۵۰۶ نمایش
  3.  Destiny: The Taken King با ۶,۱۵۳,۸۰۷ نمایش
  4. FIFA 16 با ۴,۹۶۳,۵۱۵ نمایش
  5. Assassin’s Creed Syndicate با ۴,۰۲۳,۱۰۱ نمایش
  6. Mass Effect: Andromeda با ۳,۰۸۱,۹۴۵ نمایش
  7. Uncharted 4: A Thief’s End با ۲,۵۹۹,۴۹۸ نمایش
  8. The Last Guardian با ۲,۴۷۷,۳۱۶ نمایش
  9. Halo 5 Guardians با ۱,۹۹۰,۹۳۶ نمایش
  10. Need for Speed با ۱,۹۵۰,۷۴۸ نمایش

لازم به ذکر است که این اعداد محبوبیت یک بازی را نشان می‌دهند اما تنها یک عامل در این محبوبیت دخیل نیست زیرا، کانالی که بازی‌ها در آن به نمایش در می‌آیند نیز بسیار مهم است؛ برای مثال کانال PlayStation آمریکای شمالی از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است.
این آمار زیاد تعجب آور نیست؛ برای مثال کمپانی Electronic Arts برای ماه‌ها طرفداران این بازی را برای بخش مولتی پلیر هایپ کرده است، محبوبیت نسخه بازسازی شده The Final Fantasy VII را نیز می‌توان مدیون انتظار طولانی طرفداران برای ساخت یک نسخه بازسازی شده از این عنوان دانست.
در مورد عنوان Destiny نیز باید بگوییم که هنگام عرضه با واکنش معمولی گیمران و منتقدان مواجه شد ولی با این حال نیز یکی از پرطرفدارترین بازی های عرصه گیم در سال جاری بوده است پس به راحتی محبوبیت بسته الحاقی آن یعنی؛ The Taken King نیز پیش بینی می‌شد.
عنوان ورزشی FIFA 16 نیز با وجود محبوبیت کمش در آمریکای شمالی یک بازی قوی در اروپا به شمار می‌رود.
عناوین بزرگی همچون Assassin’s Creed ،Mass Effect ،Uncharted ،The Last Guardian و Halo نیز از بهترین های E3 بودند.

در مورد شما چطور؟ شما کدام یک از تریلر های به نمایش در آمده در E3 را بیشتر از همه پسندیدید؟

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید