E3 2015: کمپانی Activision می گوید بازسازى کردن CoD: Modern Warfare تقریبا غیر ممکن است

۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۲

بعد از گذشت مدت زمان نسبتا طولانی، کمپانی Activision بالاخره جواب کاربرانی که درمورد عرضه ی نسخه ی ریمستر سری Call of Duty: Modern Warfare برای کنسول های نسل هشتمی پرسیده بودند را داد. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

وب سایت Game Informer در جریان نمایشگاه E3 2015 با مدیر عامل کمپانی ناشر بازی، آقای Eric Hirshberg، مصاحبه ای را انجام داد. خبرنگار وب سایت Game Informer از ایشان پرسید که آیا این امکان وجود دارد که ما شاهد ریمستر شدن سه گانه ی Call of Duty: Modern Warfare یا حتی بازی های قدیتی تر از آن باشیم؟

آقای Hirshberg در جواب گفتند که:

ریمستر ها باید عالی باشند. حتی اگر بازی ها خوب بوده اند، نسخه ی ریمستر باید از آن ها هم بهتر باشد. در واقع بسیاری از گیمرها به نحوی با برخی از بازی ها ارتباط برقرار می کنند. آن ها عاشق تجربه ی خوب بازی هستند.

بسیاری از گیمرها هستند که می خواهند بازی های قدیمی را بر روی کنسول ها هم انجام دهند تا لذت خاطرات قدیمی را همراه با گرافیک بالا بچشند.

او در ادامه اضافه کرد:

همیشه فرصتی برای هزینه کردن وجود دارد. ما می خواهیم خلاقیت تیممان را صرف کار بر روی Call of Duty های جدیدتر کنیم. پیدا کردن افرادی برای انجام این کار هم خود کاری بزرگ است.

Hirshberg در ادامه با اشاره به اولین نسخه از سری Modern Warfare گفت:

من خیلی دوست دارم دوباره Call of Duty 4: Modern Warfare و حتی Black Ops را بازی کنم. اطلاعیه ای خاص وجود ندارد، اما ما مطمئنا در این مورد فکر خواهیم کرد.

بدیهی است که تقاضاها برای ریمستر کردن سه گانه ی Call of Duty: Modern Warfare بسیار زیاد هستند. Activision هم ممکن است در نهایت این کار را بپذیرد. با توجه به صحبت های Hirshberg معلوم است که این کمپانی می خواهد فعلا بر روی نسخه های جدید این سری کار کند. آن ها نیازمند پیدا کردن یک استودیوی خوب برای ریمستر کردن بازی ها هستند.

نظر شما در این باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید